Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО
Añadido 18 jul. 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Número de suscriptores: 18 451
Fotos: 8,570
Videos: 330
Enlaces: 2,090
Descripción:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Fuente

стандарти хотівших в НАТО | Друзі!Чесно скажу, що обожнюю фільми із Томом Хенксом, бо це один із м...

Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
2 540 Vistas/Alcance 2025-12-14 16:13 Mensaje №9513
Друзі!Чесно скажу, що обожнюю фільми із Томом Хенксом, бо це один із моїх найулюбленіших акторів😎.І сьогодні вчергове натрапив на Грейхауд, який я вже дивився, але із задоволенням подивився ще раз і тепер помітив дуже цікаву річ, про що одразу зробив належні висновки.Хто не дивився, то коротко сюжет:«Грейхаунд» розповідає про капітана ВМС США, який під час Другої світової війни вперше командує есмінцем, супроводжуючи союзницький конвой через небезпечну Атлантику.Ну і по сюжету капітан протягом 48 годин не їсть і не спить, також за ці дві доби він розтер до крові ноги. Режисер, звісно, періодично акцентує на цьому увагу, щоб підкреслити драматичність фільму.Але що помітив я?😎👇👇👇У фільмі не показано як спить або їсть старпом😅. Хоча кожен раз, коли він потрібен командиру, старпом на ногах і готовий виконати цю задачу.Тобто, за думкою режисера старпоми (або перший заступник командира, він же НШ) є або цілком безсмертними як Дункан Макдауд, або йому спати і їсти не треба і то є типу нормально😁😁😁.І то я вам кажу на повному серйозі, такі режисери як Аарон Шнайдер точно наймали цілу купу військових консультантів, які полюбому всі, як один казали: ⁃ … старпом? Спати? Нє. Якщо навіть покажете, що він не спить, то це так само, як і показати, що пушка стріляє😁, а через старпома показати драматичність, що він не спав, то не буде драматичність. ⁃ А може тоді покажемо, що він спав? ⁃ Нє. В такому драматичному фільмі будь-який експерт задасть питання: «А якого хєра старпом спить?».Бережіть тих перших заступників, бо вони хоч і безсмертні, але з таким підходом можуть бути занесені до червоної книги😁.