Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО
Añadido 18 jul. 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Número de suscriptores: 18 451
Fotos: 8,570
Videos: 330
Enlaces: 2,090
Descripción:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Fuente

стандарти хотівших в НАТО | Казка про Вавілон, підвищення цін та відбілювання анусу.Частина 2⁃ Слу...

Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
3 130 Vistas/Alcance 2025-11-09 17:07 Mensaje №9315
Казка про Вавілон, підвищення цін та відбілювання анусу.Частина 2⁃ Слухай! А нам точно треба, ті ануси відбілювати? Може ну його нах? ⁃ Звісно треба, - одразу підтвердив казначей. - Це ж останній тренд цивілізованого світу. От будете їхати наш купець до ацтеків, і приїде наприклад з невідбіленим анусом, то що тоді буде? ⁃ А шо буде? ⁃ Та то буде. Не говорять там у цивілізованому світі із тими, хто за модою не живе. І будуть у Вавілоні не обсидіанові ножі, а дубіни піиекантропів. ⁃ Бляха, - плюється король. - Ну скажи хоч щось позитивне. Нах нам воно треба у Вавілоні? ⁃ Це скажу, - каже казначей. - Сплачені податки за відбілювання анусу принесло в економіку додаткових адцять тисяч золотих монет. ⁃ Ну ніхігггра. Огох! ⁃ Ото ж. З відбілюванням анусу економіка Вавілону стала набагато міцнішою і у світі нас не якимись варварами вважають, а цивілізацією. ⁃ Але ж люди, вони ж голодують, вони ж будуть нас мудаками називати. ⁃ Якщо ми закриємо коментарі, то вони нічого нам сказати не зможуть. Хай між собою сруться.Король подумав, покумекав, та і каже: ⁃ Ну добре. Хай буде те відбілювання того ануса. Чого тільки не зробиш для процвітання Вавілону. ⁃ Дякую, о мудрий королю. До речі, можемо Вас теж на завтра записати. ⁃ Дякую, але я вже давно відбілив.Казначей подумав і додав. ⁃ Вам відбілять по королівськи. Будете мати самий білий анус у Вавілоні. ⁃ По королівськи? Ну добре, записуй. І погодився король і на королівське відбілювання і на підняття цін і на все інше.Через два дні команда ефективних менеджерів вже розвісила нову рекламу: «Відбілювання анусу по королівськи, підходить для тих, хто вже відбілював анус по звичайному». А ціни у Вавілоні піднялися ще удвічі.Сподобалося?👉Воподобаєчку!Хочете ще казок? Тоді у вас два шляхи😎 1. Замовити книгу 47,5 казок від СХН у мене @RuslanBorta 2. Прочитати їх у моєму приватному телеграм каналі, який створений для підтримки моєї нової книги фентазі😎. Наступна казочка вийде там. Посилання через базу моно:https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFBЯкщо щось не виходить щоб підписатися, то можна написати мені:@RuslanBorta