Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко
Añadido 06 ene. 2025

Звітун Спер〽️енко

@Spermenko
Número de suscriptores: 1 620
Fotos: 2,290
Videos: 124
Enlaces: 64
Descripción:
Герой домохозяєк, Медіатехнолог-шкідничок, Звітунковий Уклоніст, Завзятий Дякун, Чорт на трендах Зворотній зв'язочок: @Spermenko_bot Потрапляння: https://t.me/+UtZcPNANBZA0ODAy "Не так страшні московські воші, як українські гниди" © народне прислів'я
Fuente

Звітун Спер〽️енко | Давно вже виникла підозра, що Звітун уявляє собі, як щоранку українці ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко Звітун Спер〽️енко @Spermenko
777 Vistas/Alcance 2025-09-09 10:18 Mensaje №1553
Давно вже виникла підозра, що Звітун уявляє собі, як щоранку українці прокидаються, і думають лише одне – "якби ж ото НЕ задонатити на ЗСУ". І тому Народний Бійчиня постійно шукає переконуючий мотив для своїх підпізників. Особливо він полюбляє промоціювати на загибелі цивільних:1 смерть = донатьте мені!5 смертей = ого, оце вже бігом донатьте мені!!10 смертей = маєте донатити негайно нещадно, всупереч усьому!!! Оці всі його академічно-математичні формули: "більше дронів закупимо > більше уйобків знищать воїни" - це взагалі на кого розраховано? На підпізника, який сидить і на пальцях перевіряє розрахунки? І потім такий "Хммм, дійсно, наче так і виходить, бо 2+0=2, а 2+1=3, пан Сперменко дуже вумний аналітик!"Люди донатять по своїм можливостям.Якщо хтось чимсь мотивує людей задонатити більше - люди донатять в умовний самокредит, тобто, сьогодні - за рахунок завтра.І сьогодні Спермич хвальковито дякуює сам собі за поставлений рекорд по донатам, а завтра – традиційно ниє за геть просівший збір.