Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко
Añadido 06 ene. 2025

Звітун Спер〽️енко

@Spermenko
Número de suscriptores: 1 620
Fotos: 2,290
Videos: 124
Enlaces: 64
Descripción:
Герой домохозяєк, Медіатехнолог-шкідничок, Звітунковий Уклоніст, Завзятий Дякун, Чорт на трендах Зворотній зв'язочок: @Spermenko_bot Потрапляння: https://t.me/+UtZcPNANBZA0ODAy "Не так страшні московські воші, як українські гниди" © народне прислів'я
Fuente

Звітун Спер〽️енко | 12 квітня. 2014. 9 років.Цього дня два десятки бомжів захопили Словʼян...

Logotipo de la comunidad de telegram - Звітун Спер〽️енко Звітун Спер〽️енко @Spermenko
594 Vistas/Alcance 2025-04-12 15:33 Mensaje №1137
12 квітня. 2014. 9 років.Цього дня два десятки бомжів захопили Словʼянськ. Так почалась війна.Цього дня ми з пацанами їхали на схід. Першим пунктом був Харків, який хитався.Не доїхали. Нас перемолотили мусора за Полтавою. За наказом Авакова пару сотень мусорів разом з терористами угрупування «Оплот». БТРи, кулемети, спектакль.З нашого боку у пастку потрапило декілька мікроавтобусів. Але мусора грабували тоді під шумок і цивільних. Виводили з транзитних маршруток чоловіків і потрошили на бабки. Зривали хрестики і обручки. Ніби останній день.Мене убивали довго. Ногами, прикладами. Знову ногами. І знову прикладами. Пару відключок, світло в кінці тонеля. «Дійти. Треба дійти.» Йшов на те світло довго. Потім знову.Я жартую, що у мене перша контузія цієї війни. Але в цьому жарті немає жодного жарту.Якби всі ці мусора того дня грабували не нас, а терористів у Словʼянську - війни б не трапилось. Не було б Іловайська, Бучі і Маріуполя.Того дня Аваков впустив в нашу країну війну.✙ Сєрьога матюкається ✙