Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Fuente

Spasskiy_sovetnik 📢 | Одеські наркокартелі. До чат-боту медіахолдингу «Spasskiy_sovetnik» пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
3 650 Vistas/Alcance 2026-03-24 14:10 Mensaje №1624
🧟Одеські наркокартелі. До чат-боту медіахолдингу «Spasskiy_sovetnik» продовжують звертатися звичайні одесити. Вони просять звернути увагу на бездіяльність поліції (УБН), під носом у якої процвітає діяльність нарколабораторії 💉💊Так, лише за березень у наркопритоні за адресою: вул. Успенська, 4, на другому поверсі, зафіксовано смерть трьох чоловіків від передозування. Точка працює цілодобово, без жодної конспірації, що прямо свідчить про «зелене світло» з боку силовиків 🙆Особи, причетні до діяльності, не соромляться ані сусідів, ані дільничного інспектора Павла Непомнящого, який на численні скарги лише розводить руками та запевняє, що «все під контролем» 🤷Ніхєра собі «контроль», Пашуль — три смерті за місяць❗️❗️❗️🐳Можливо, начальник УБН Одеси Дмитро Кіт відволічеться від нічних розважальних закладів і почне займатися боротьбою з наркотрафіком?Чи це «Spasskiy_sovetnik» має перейматися проблемами мешканців Успенської, 4, замість правоохоронців? Чи все ж Дмитро Кіт почне виконувати свої обов’язки і впише своє імʼя у світлі сторінки історії боротьби з наркотичними процесами Одеси?Життя продовжується - котимось далі!🍿