Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢
Añadido 06 ene. 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Número de suscriptores: 6 265
Fotos: 648
Videos: 616
Enlaces: 36
Descripción:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Fuente

Spasskiy_sovetnik 📢 | Рубрика «Нам пишуть📝»Доброї ночі! З ранку була дуже емоційна розмова з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
5 600 Vistas/Alcance 2025-04-15 17:23 Mensaje №908
Рубрика «Нам пишуть📝»Доброї ночі! З ранку була дуже емоційна розмова з один бійцем 79 ДШВ, який розповів про отримання статусу «Учасник бойових дій» 60-ма учасниками так званої КП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ВАРТА». Люди, які окрім полігонів більше нічого не бачили і не виконували бойові завдання у складі підрозділу просто на рівному місці отримують УБД і порівнюються з хлопцями які в прямому сенсі слова не вилазять з окопів!!! Для прикладу візьмемо підрозділи, які виконували завдання в 2022 році в районі Снігурівка, Березнегувате , Велике Артакове, то в них до сих пір УБД не має тому, що це були зібрані загони Поліції, ВСП , ТЦК та Прикордоників і в них не було «БРки», а тут хлопчики після трьох місяців перебування в варті отримують УБД при тому що місто не є на лінії прямого зіткнення з противником і не входе в зону ведення бойових дій визначених в переліку міністра оборони !!! Може інформація і не цікава, але для хлопців, які втрачали життя, здоровʼя і які перебувають в полоні і до сих пір без статусу, бо в нас на кожному рівню бюрократія постає одне питання - чому одні можуть, а ті хто бачив жахи цієї війни просто отримують «дякую в обличчя і до побачення» Дякую за увагу🤝🫡Життя продовжується-котимось далі!🍿