Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Spasi Sohrani
Añadido 06 dic. 2025

Spasi Sohrani

@SpasiSohrani_world
Número de suscriptores: 445
Fotos: 276
Videos: 54
Enlaces: 36
Descripción:
Давно хотіла зробити канал, де буду показувати створення своїх костюмів, масок, зйомок. Цього не буде в інсті, це чисто ексклюзивчик, хочеться поділитись з тими, кому це буде цікаво. Дякую що ви тут 😘

👥 Número de suscriptores

445
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 474 26-05-05 11:25
Трошки прибавилось роботи Я писала у грудні про панічні атаки бо нема проектів, типу, мозок думає що нема роботи - значить я переїду жити на вулицю і включається режим виживання - шукати роботуЗараз стільки роботи що я панікую що я не вигрібу і зроблю хуйню ахаха🙄🙄🙄 Я нагбіваю все що дають, типу бо потім може не бути, це знову ж таки крайнощіТак от над чим я зараз працюю!1. Буду знімати в Парижі два ролика для date app. Я ніколи не знімала ролики! 2. Кемп мій в Португалії через 1,5 тижні 3. Також я запрошений гість на іншому кемпі, буду робити 1 день воркшоп, теж в Португалії 4. Працюю над тим щоб зробити кемп в Америці 5. Працюю над своїм проектом для of6. Як арт директор для креативного журналу тре придумати ідеї для зйомки 7. Роблю на замовлення величезний костюм на burning man8. Паралельно мені зараз пишуть щоб зробити 3 маски для музичного кліпу, французький бенд, який мені вже нікуди не лізе, але відмовлятись від проектів в Парижі я не хочу по потім не позвуть нікуди Що думаєте, брати ці маски?)))
👁 454 25-12-07 10:04
Про моральний станТут є така тема в Парижі, що люди виносять на вулицю не потрібні речі, меблі. Просто ставлять в коробках на тротуарі. Я йду і бачу на коробках стоїть лампа з ікеї, дешева, за 15-20 євро, і я в один момент з бомжем беру цю лампу(так так, прям в один момент), він дивиться на мене, я на нього, я вириваю в нього цю лампу і кажу «я була перша, вона мені треба», І попіздувала з цією лампою. Я навіть не впевнена була чи вона працює)) Короче про стан. Я так звикла за цей рік біжати, просто не зупиняючись, постійно щось відбувається, купа проектів, все несеться, що зараз коли у мене немає проектів, немає тут роботи, я повертаюсь до моменту коли я тільки переїхала в Париж - панічні атаки 🙄 я сідаю подивитись кіно, і не можу, бо мозок просто кричить «якого хуя сидиш, шукай роботу, шукай проекти, пиши журналам, роби щось!», що я в секунду починаю панікувати, куди біжати, кому писати. Я зрозуміла що не вмію розслаблятись, навіть коли була тиждень у Греції і нічого не робила, я не могла розслабитись бо здавалось що я проживаю зря цю жизнь, могла б заробляти гроші, а я тут на пляжі сиджу. Мені здається що це через нестабільність доходу, коли ти фрілансер. Бо не знаєш коли буде той проект, а тому розслаблятись не варік. Або я просто гіпертривожнікЛампа працює до речі 🤭