Fuente
Канапа | А де ж українське мистецтво, скажімо, 20-х років?Ось воно.Практично вс...
510 Vistas/Alcance
2025-08-10 17:01
Mensaje №2454
А де ж українське мистецтво, скажімо, 20-х років?Ось воно.Практично всі розстріляні , були репресовані або до кінця днів були позбавлені можливості вільно творити.Зустріч харківських і київських митців. Київ, 1923. Зліва направо, перший ряд: Максим Рильський, Юрій Меженко, Микола Хвильовий, Майк Йогансен, Григорій Михайлов, Михайло Вериківський. Другий ряд: Наталя Романович, Михайло Могилянський, Василь Еллан-Блакитний, Сергій Пилипенко, Павло Тичина, Павло Филипович. У третьому ряду стоять: Дмитро Загул, Микола Зеров, Михайло Драй-Хмара, Григорій Косинка, Володимир Сосюра, Тодось Осьмачка, Володимир Коряк, Михайло Івченко Московити спочатку знищували цвіт української нації, а потім казали, що їхня культура найвища, найкраща, світова і т.д., а Україна нічого немає свого... А скільки вони нашого вкрали ??? Бо якщо хтось з письменників жив у них, то мусив писати російською... І тоді його друкували і називали своїм, як це зробили з Гоголем... Композитор Чайковський походить з козацького роду Чайки, художник Рєпін- це українець Ріпин і т.д. Одних знищували фізично, а інших присвоювали собі... І так триває до сьогодні...