Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр
Añadido 14 jul. 2024

Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр

@ShyianAnatolii
Número de suscriptores: 239
Fotos: 659
Videos: 196
Enlaces: 227
Descripción:
🇺🇦 Голова Полтавського обласного осередку Національного Корпусу 🧔🏻 Волонтер, сім'янин, громадський діяч, доброволець, військовослужбовець ꑭ 3 ОШБр 💭 Власний погляд на події.
Fuente

Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр | Це був один із найскладніших штурмів, на яких я був! Було дуже складне...

Logotipo de la comunidad de telegram - Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр Анатолій Шиян ꑭ 3 ОШБр @ShyianAnatolii
171 Vistas/Alcance 2026-03-25 21:35 Mensaje №1084
Це був один із найскладніших штурмів, на яких я був! Було дуже складне планування штурмових дій лісосмуги на підступах до н.п. Андріївка. Ми розуміли складність усієї задачі і були готові до цього. Я сидів із хлопцями на околиці Костянтинівки в бронетранспортері М113 і чекав команду на рух. Всі були позитивно налаштовані, навіть не помічав ні за ким нервування.Ось ми вже за мить починаємо завантажуватися в М113 і вирушили на точку спішування. Коли ми почали наближатися до точки, то чули шалені приходи арти. І тут той самий момент, коли легке переживання закінчилося, як тільки апарель бронетранспортера відкрилася, і ми почали вивантажуватися у лісосмугу!Шалена інтенсивність обстрілів міномету, кулі, що дзвеніли над головою, а я з хлопцями з прострілами секторів швиденько зайшли в лісосмугу, де почали одразу вести вогонь на подавлення.Я мав із собою, поміж АК, іще НЛАВ, який ой як ускладнював пересування. Зайняли більш-менш щось схоже на укриття і почали розподілятися двійками для подальшого руху. І в цей момент я бачу збоку шалений вибух.Це був наш бронетранспортер, який підбив ворожий Ка-52, і через пару хвилин другий підривається на зворотному шляху, наїхавши на протитанкову міну. Я зрозумів, що під*ри теж приготувалися непогано!По мірі просування було багато поранених побратимів, яким необхідна була допомога. Я дав команду медику, який був у моїй групі, починати стягувати поранених в укриття і надавати допомогу по мірі можливостей. Самі ж продовжили просування далі.Попереду група уперлася в кулеметне гніздо під*рів, і ми зупинилися до подавлення цієї точки. Моє укриття — це була яма від прильоту арти, і там якось тримав оборону.Щільність артобстрілу і FPV-дронів була величезною, і ми розбіглися та візуально вже не бачили один одного. І тут я почув від хлопців, що один із моєї групи загинув від прильоту 120-ї міни.Ми відстояли майже добу, були контужені, поранені, але тримали рубежі. Коли нас евакуювали — я не пам’ятаю, але коли більш-менш прийшов до тями, мовчки встав і пішов у дворі госпіталю шукати цигарку. Медики не побачили, що я вийшов, і потім бігали за мною по території, шукали 😅🌐 Інстаграм РомеоЕПІЗОДИ ВІЙНИ