Fuente
Шлях Творця | Всім привіт!Відчув бажання поділитися картинкою бачення на розвиток Шл...
271 Vistas/Alcance
2026-01-28 10:46
Mensaje №2113
Всім привіт!Відчув бажання поділитися картинкою бачення на розвиток Шляху Творця у році 2026. Маю сподівання, що ті хто прочитають цю ідею теж, як мінімум долучаться та підтримають візуальною картинкою ці ідеї та бажання, а там дивись і включаться в матереалізацію цього всього.Мата, бажання, задача, відчуття :- 600 людей, які відвідають Шлях, на день, на два, походом, проїздом, прогулянкою, організацією, новим простором... це може бути різне проявлення, головне долученість та висвітлення її по своїх каналах для поширення - формую спільноту однодумців живих людей, які вже були на Шляху Творця і мають бажання долучатися до подій в майбутті, хтось як учасник, а хтось як і соорганізатор з проявленням своїх цінностей. В спільноті обговорюємо відверто питання по вдосконаленню процесів, ділимося враженнями з подій, пропонуємо свої ідеї на реалізацію- Шлях Творця це не просто лінія на мапі, це певні ідеї які закладені в процес пізнання рідного краю, людей, себе, природи, цінностей один одного. Тому маю велике бажання і віру, що прийде час і Шлях Творця пошириться на різні регіони, а я зможу поділитися власним досвідом Творення Шляху з реально готовими людьми які зможуть той досвід перейняти, підкріпити та розвинути до нового рівня досконалості на своїх відрізках Шляху- як ніколи раніше бачу актуальним об'єднання, оздоровлення та відкриття Шляху для людей з замучених міст і не тільки. Зараз у реабілітації мають потребу як військові так і цивільні, а пройтися Шляхом і наповнитися цілющою красою природи то є найвищим благом, яке дано нам Вищими Силами і неможна ним нехтувати, тому маю велике бажання зробити Велику Ходу з Українки до Канева десь по весні. Це хода в якій кожен зможе прожити своє власне зцілення у колі однодумців, в русі та серед рідної природи. Це буде благочинна подорож, в яку кожен зможе долучитися на зручний для нього період. Загальна відстань 150км, розрахунково 14 днів- ну і всяке, всяке це те, що буде ставатися що я ще і сам не знаю, але те що піде на Благо розвитку всього, всього З вірою у серці, з благими намірами у голові, з вогнем у тілі служу людям 🌞*В усіх процесах озвучених вище шукаю однодумців, тому відгуки та пропозиції вітаються 🙏