Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Shirifugen - аніме українською
Añadido 14 jul. 2024

Shirifugen - аніме українською

@Shirifugen
Número de suscriptores: 888
Fotos: 651
Videos: 380
Enlaces: 463
Descripción:
ЦЕЙ КАНАЛ БІЛЬШЕ НЕ АКТИВНИЙ!!! Бажаєте нас підтримати? Дяка: https://shirifugen.diaka.ua/donate Донателло: https://donatello.to/Suit0n Патреон: http://patreon.com/Shirifugen
Fuente

Shirifugen - аніме українською | Вітання, дорогі підписники! На звʼязку Суйтон. Цей день, цей момент на...

Logotipo de la comunidad de telegram - Shirifugen - аніме українською Shirifugen - аніме українською @Shirifugen
843 Vistas/Alcance 2025-02-08 18:32 Mensaje №1676
Вітання, дорогі підписники! На звʼязку Суйтон. Цей день, цей момент настав…і на жаль мушу сказати що я прийняв для себе дуже важке рішення. Мабуть більшість з вас й так здогадуються про що мова, але я просто не можу більше тягнути час та давати вам марні надії. Тому, з превеликим жалем я оголошую про закриття проєкту «Шіріфуґен», це були чудові роки, чудові дні, і звісно ж ваша чудова підтримка❤️Так, ви скажете «а як же проєкти? ще ж стільки всього не завершеного?!» Моя відповідь така: Так, я знаю, я не дотримався обіцянки яку всім так «втирав» всі ці роки, що я все завершу. Але зараз мені доводиться вибрати лише один варіант: залишити все як є або ж передати деякі проєкти іншим командам, які набагато швидше завершуть проєкти. Можете поливати мене усім чим завгодно, але це рішення не було прийнято в один день, давно про це думав. Ваші донати? Підуть на ЗСУ. Подальшого майбутнього у команди я не бачу, тому кожен учасник обере свій шлях та піде по ньому, і вірю що у всіх усе вийде та всі зможуть себе реалізувати. А мені час прощатись, дякую своїй команді, моїм людям, без вас я б і не відкрив цей проєкт, і не продовжував би робити саби/озвучення. ВИ НАЙКРАЩІ! Я вірю в кожного учасника своєї команди, і вірю що ви реалізуєте себе. Дякую ВАМ, підписникам цього каналу, я дуже, дуже дууууже сильно висловлюю вам свою вдячність за те що обирали завжди наші саби, наше озвучення. Ви не уявляєте наскільки це було приємно бачити коли від вас лунали приємні слова втіхи та подяки. За ваші донати, за вашу підтримку, за вашу мотивацію, без цього всього я б давно не займався цією справою.І ні, якщо ви досі думаєте що я це в жарт пишу, а через декілька днів повернусь то ні, такого свята не буде. Я йду, але при тому що можливо передам всі не завершені проєкти іншим командам (УкрФанДаб, привіт ✌🏻). Якщо що, можете написати в приватні який проєкт хотіли б взяти, і все детально обговоримо.ЛЮБЛЮ ВСІХ БЕЗМЕЖНО ТА ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ! Сумуватиму за вами, моя сімʼя🥲❤️