Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | А нах@я ви тоді потрібні, якщо молодші офіцери вимушені все вирішувати...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
9 200 Vistas/Alcance 2024-11-15 09:39 Mensaje №7385
«А нах@я ви тоді потрібні, якщо молодші офіцери вимушені все вирішувати завдяки горизонтальним звʼязкам? Ви розумієте, до чого, бл@дь докотились, організатори херові? Ми почали самі собі шукати засоби ураження ворога, рахуйте зброю»! Навіщо тоді ви створили Сили безпілотних систем, якщо у них немає можливостей поставляти дрони по простій, а значить дуже швидкій схемі «виробник - сили безпілотних систем - підрозділ»?! На кой хер ви створюєте батальйони (і полки) БПС, якщо не взмозі якісно забезпечити дронами існуючи підрозділи. І в той же час я розумію існування головної проблеми, об яку все розбивається - комусь так не цікаво. Не той вихлоп. Бо закупівлі дронів (триста двадцять вісім мільйонів найменувань), це великі гроші. Неймовірно шалені. І якщо вони пройдуть повз певних людей, то… ну ви зрозуміли, друзі, да? Якщо тільки на одних «Аутелах», (всього одне найменування з неймовірної кількості), хтось спизд@в у державі більше ніж півмільярда гривень, що казати про інше? Але ж країна втрачає не тільки гроші, які зникають в бездонних кишенях певних чиновників. В таких ситуаціях, КРАЇНА!ВТРАЧАЄ!ЛЮДЕЙ! Хтось взагалі це розуміє? Але, судячи з усього, комусь тупо пох@ю на такі дрібниці. Головне, аби грошові ріки текли поруч. На відстані витягнутої руки. Нескінченно довго. Бажано, завжди. Вибачте за емоції. Сказати що я злий, то взагалі нічого не сказати!************Я неймовірно… просто шалено вдячний власнику підприємства, яке виробляє важкі ударні дрони «Кажан», за миттєве вирішення нашої проблеми. Друже, ми вернемо гроші. Обовʼязково! Я не знаю як, але вернемо. Бо ваше відношення до нас, вартує набагато дорожче! Дякую тобі особисто та всьому колективу. Що би ми без вас робили? p.s. А може дати можливість ротам, батальонам, полкам та бригадам напряму отримувати дрони, від виробника? Замовив двадцять чи пʼятдесят «Кажанів», «Вампірів» чи «Хеві шотів» на бригаду. Отримав. А рахунок передав по фінансовій лінії. Нехай платять. Все! Погоджусь. Херню вигадав. А як же «финасавый интерес» певних посадових осіб?p.p.s Фото з тих часів, коли я ще не був мільйонером. Але все колись стається вперше.