Fuente
Шалений Кіт | Ну що ж… Ось і мої 54. (Тут звук касового апарата «дзинь… джжжжж»). Як...
5 290 Vistas/Alcance
2026-06-07 00:50
Mensaje №8535
Ну що ж… Ось і мої 54. (Тут звук касового апарата «дзинь… джжжжж»). Якщо чесно та максимально відверто, то я… не вірю. Ще ж учора було тридцять. Гаразд, гаразд. Позавчора. І тоді здавалося, що... Ні. Не буду розповідати, бо почнете реготати.Десь після сорока років, життя потроху почало набирати швидкість. І зараз вже цифри на календарі, наче ті стовпи на трасі, коли летиш нею. Так і мелькають за вікном. «Вжух… вжух! Вжух, вжух, вжух»! Тільки встигай помічати. Цей рік був неочікувано доволі важким для мене. В психологічному плані важким. І цілком могло статися так, що він міг виявитися і останньою главою в моїй книзі життя. Ємоції після звільнення з війська, (до яких я геть не був готовий), наклалися на певні події в моєму житті, тобто плюс ще додаткові, (мʼяко кажучи, геть не найкращі емоції) до яких теж не готувався. І все це, мене ледве не вбило. Здавалось, що все… Приплили тапки до берега. Але… Завдяки Богу, який в першу чергу дав мені мудрості відрізнити чорне від білого, який ткнув мене, як маленьке кошеня в те, що було перед очима, а я не бачив… Завдяки допомоги рідних, друзів, близьких, себто тих, хто НІКОЛИ, ні за яких обставин не зраджували і не відмовлявся від мене… Я відійшов від прірви над якою вже завис. І зараз, на все те, що вже за спиною, (себто в минулому), я дивлюсь зовсім іншим поглядом! Вірніше, взагалі не дивлюся. Виявляється час має свої, окремі лікувальні властивості. І я йому неймовірно вдячний.За цей рік здійснилися декілька маленьких мрій. Я суттєво схуд (це прям була ідея фікс), опинився десь в диких Карпатах і мій дах ледве не поїхав від тієї краси. Я краєм ока побачив чарівну Іспанію і нарешті завів свій ютуб канал про риболовлю, тобто здійснилася ще одна маленька хотєлка. Попереду ще багато мрій, які сподіваюсь вдасться здійснити! Зокрема мрії про свій невеличкий будинок, човен на березі річки, собаку Ельзу та коняку, яка… який буде просто жити своє найкраще життя, вони ж нікуди не поділися. Ну гаразд, не сварить мене. Про коняку я ще подумаю! Але це не факт! Я вдячний Богу за сили та мудрість, а рідним та близьким, за віру в мене та підтримку! Окрім цього, шалено вдячний недругам та ворогам за уроки, які чудово засвоїв. p.s. Цей день я ніколи не любив. А останні пару років, я його просто ненавиджу. Але тим не менш, якщо хтось з вас, друзі, захоче привітати мене подарунком, то ось тут скарбничка! Дякую Alexander Plaksin Ph за фото.