Fuente
Шалений Кіт | Давайте відверто?! В країні давно назріло та навіть перезріло питання ...
8 119 Vistas/Alcance
2026-05-22 13:44
Mensaje №8502
Давайте відверто?! В країні давно назріло та навіть перезріло питання суттєвого підвищення покарань за грубі порушення ПДР. Бо кількість оху@вших чувачков на «бехах», «крузаках» і так далі, росте в геометричній прогресії. Ні, я не буду згадувати Київ в останні дні лютого та початок березня 2022. Жодного дріфту, «бо я рєальний тіпочек», чи биковання на крузаку, як нещодавно на одному з мостів столиці, і близько не було. Сиділи всі ці мамкіни патриції десь в районі Буковеля та щогодини міняли обісрані труси. Зараз вже середина 2026 року і треба із всім цим щось робити. До речі, варто згадати, що всі ці «господарі життя», потрапляючи в Європу, дивним чином починають вести себе за кермом, як циркові пуделі. Ледве хвостиком не крутять привітливо. Хоча не факт. А все чому? Бо перше - драконівські штрафи. А друге - невідворотність покарання. Є правда ще і трете. В деяких країнах існує така практика, як привʼязка суми штрафу до статків порушника. І відповідно сума штрафу може просто злетіти у космос. Звісно ж, у нас багато гонщиків ніде не оформлені і взагалі, вони «інваліди» які зʼявилися на світ в палаті «ненароджені для війни», але ж в такому випадку штраф можна привʼязувати до ринкової вартості авто на якому було скоєно порушення ПДР. Як людина, яка певний час свого життя проводить за кермом, іноді так дивуєшся певним витівкам певних водіїв, що не вистачає навіть лексикону вишуканої армійської мови, за що мене донька сварить постійно.