Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Як швидко летить час… Вже пройшов рік з того дня, як Зеленський застос...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
12 500 Vistas/Alcance 2026-02-13 06:03 Mensaje №8331
Як швидко летить час… Вже пройшов рік з того дня, як Зеленський застосував санкції до Петра Порошенка. «За що?», спитаєте ви! «Гадки не маю!», відповім я. Але ж як потім з’ясувалося, санкції були застосовані превентивно, про всяк випадок! Ну дійсно, хто зна, що може вдіяти той Порошенко через якийсь час. Раптом вирішить збільшити допомогу війську. А так вже дзуські йому і війську. Санкції працють… ги-ги-ги! (Тим паче все більше сигналів про те, що вибори скоро. І відповідно дехто на Банкової почав думати наперед, намагаючись прибрати конкурентів з шахової дошки. Звісно ж хочеться комусь на другий строк, правда за перший прийдеться відповідати перед десятками мільйонів українців. Як живими так і тими, хто не пережив «травневі шашлики» А там питань, на триста "стадіонів" вистачить).І нічого, що вже майже рік пройшов з чергової потужної та незламної обіцянки Зеленського розповісти всім про те, як «Мільярди… виводили… фінмоніторінг показав» і все інше, вже традиційне бла-бла-бла. У нього цих обіцянок, як у дурака фантиків. І нічого, що п’ятеро з тих, хто радісно проголосував за санкції проти Петра Порошенка, пізніш опинились фігурантами мега-корупційного владного скандалу під назвою «Міндічгейт», зокрема той же самий Філіп Пронін, голова держфінмоніторінгу. Кажуть, що зараз десь в Мексиці «фінмоніторить».А ось якби ж Петро Порошенко більш зговірливий, та придбав собі індульгенцію від бюро «Баканов, Наумов та друзі», то вже і не було б ніяких санкцій. Натякав же йому Зеленський, прямо кажучи про якісь мільярди які треба «повернути»… А він пішов до Верховного суду! Ох уж цей Порошенко! Таку схему зламав! Фото Mykhaylo Palinchak