Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Я вже не знаю, як звертатися до депутатів, які тупо забили йух на свої...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
15 500 Vistas/Alcance 2026-02-03 16:53 Mensaje №8300
Я вже не знаю, як звертатися до депутатів, які тупо забили йух на свої обов’язки, на свою роботу! Вони напевне дуже втомилися, ці… срані слуги і вирішили зараз, коли країна вмивається кров’ю, просто показати всім, своє справжнє обличчя?! Розумію, коли людина захворіла чи у відряджені, питань жодних. Але ж тут інша справа? Хочу, ходжу на засідання! Не хочу, не ходжу. Краще, коли не ходжу. Приїхав Генсек НАТО! Ну і хер на нього. Хто він взагалі такий? Слуги втомилися, слуги хочуть на ручки… і шляпку! Дивно! Але чомусь військо, яке ризикує власним життям щосекунди, по вуха в багнюці чи на морозі за мінус двадцять… в хатах, де стеля падає на голову, а миші на спальнику проводять рок-концерти… де посрать сидячи в теплі на білому унітазі, це божевільна розкіш, а гарячий душ то… щось схоже на фантастику. Усі вони чомусь НЕ МОЖУТЬ сказати: «Ми втомилися! Завтра не виходимо на бойові. І післязавтра також. А через тиждень у нас відпустка і тому… Йдіть нах@й, це відповідь на всі наступні питання». Через не можу! Через «єб@сь воно все конем». Через якусь захмарну втому (і в першу чергу психологічну), вони їдуть, йдуть, повзуть на свої позиції. Туди, де вбити можуть щосекунди. Роблять свою справу, бо давали клятву. Бо за спиною свої та своє! Бо інакше ніяк…Чому військо, сотні тисяч чоловіків та жінок, можуть? А ці йоб@ні обранці, ні? Клятву забули? Чи вона трималась виключно на конвертах…?