Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт
Añadido 28 dic. 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Número de suscriptores: 23 571
Fotos: 4,120
Videos: 660
Enlaces: 2,400
Descripción:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Fuente

Шалений Кіт | Фраза чергового можновладця, (так званого Слуги), про те, що він не па...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
3 400 Vistas/Alcance 2023-05-31 15:11 Mensaje №4970
Фраза чергового можновладця, (так званого Слуги), про те, що він не пам’ятає «чи виїжджав він на курорт, навіщо це робив і взагалі, коли це було», досі крутиться в голові. Виявляється, втомився потворо! За@бався так, що вже не пам’ятає на яких курортах його носило? Справа в тому, що все він пам’ятає! Просто… йдіть на йух, от і все! Він депутат! Він влада!Він сонце, навколо якого обертається Земля!Що захоче, то і буде робити! Йому… їм… насрати на те, що ви думаєте та робите! Вони живуть в іншому світі. Політичними вимірі під називаю - МЕНІ! МОЖНА! ВСЕ!Зупинить любого військового та спитайте,- Чуєш братан, а де ти був сімнадцятого березня?- В березні якого року? Цього? - Перепитає він.- Так!- Емммм… Начебто тільки зайшли на позиції під Бахмутом. - Точно?- Зараз… Зачекай. Він полізе в карман штанів, які вже прали триста двадцять сім разів, дістане телефон із розбитим захисним екраном і почне щось там шукати. - Ні! Наїб@в. То було шістнадцятого. Ось фото, де ми з Дімоном окопи риємо. Нажаль він загинув через два дні…Військові пам’ятають кожен день. Якщо що, телефон із фотками підкаже. Або друг нагадає.Зупинить волонтера. І спитайте у нього, що він робив у серпні минулого року і він теж відповість по днях. Де був? Що і для кого збирав? В якій підрозділ їздив. І волонтери пам’ятають все. Країна пам’ятає! Прості люди пам’ятають! А от можновладці ніц не пам’ятають. А навіщо? На будь яке запитання завжди знайдеться відповідь накшталт, «Йдить на х..й! Ось чому… де… з ким…в якій країні та коли! Зрозуміло»?Країна чітко поділилась на два табори! Для одних війна, страждання, бої, обстріли, загиблі. А для інших поїздки за кордон та відпочинки на курортах. Причому так часто, що вони падлюки вже і не пам’ятають, коли це було, де та скільки разів! Зла не вистачає!