Fuente
Шалений Кіт | Я розумію. Пішла команда «фас» і слухняні виконавці, радісно підскулюю...
13 900 Vistas/Alcance
2025-04-30 11:36
Mensaje №7685
Я розумію. Пішла команда «фас» і слухняні виконавці, радісно підскулюючи, навипередки кинулись її виконувати. Було вже. В 2019 році одразу після приходу жмені нових епох. Тоді теж кинулись навипередки. Бо дуже сильно хочеться отримати солодку кісточку від господаря. Кісточок мало, а бажаючих багато… Тому треба поспішати.Але…Хтось дійсно вирішив, що Україна зненацька перетворилась на совок часів сталіна? Де є лише «генеральная линия партии, которую благодарным трудящимся доносят газеты и радио»? Читаєш херню яку нагородив слухняний НБУ про репутацію Петро Порошенко, яка на їх думку ні є бездоганною. А потім відкриваєш інтернет і дивишся фото…ЗЕлені більшовики дійсно вважають, що людину із «небездоганною репутацією» запросили би на такий серйозний європейський форум? Я вже не кажу, про особисте спілкування із ведучими європейським політиками… p.s. Мудрий нарід вже від пуза нажерся травневих шашликів. Тепер йому приготували іншу їжу. Головне, аби він завжди щось жував і не озирався по сторонах…