Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сергіївка офіційна
Añadido 08 oct. 2021

Сергіївка офіційна

@Sergeevka_Official
Número de suscriptores: 1 280
Fotos: 167
Enlaces: 10
Descripción:
Офіційні повідомлення Сергіївської ОТГ

👥 Número de suscriptores

1 280
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -11

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

ℹ️ ДО УВАГИ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН!Сергіївською селищною радою в рамках проекту "Соціального захисту на 2021 - 2023 роки" з 11 серпня 2023 року організовано безоплатний автобусний рейс для перевезення пільгової категорії громадян нашої громади за маршрутом:МИКОЛАЇВКА - БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ (ЧЕРЕЗ КУРОРТНЕ, ПРИМОРСЬКЕ, ВІЛЬНЕ, СЕРГІЇВКУ).ПІЛЬГОВА КАТЕГОРІЯ ГРОМАДЯН:- ветерани війни;- постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;- особи з інвалідністю;- пенсіонери за віком;- члени багатодітних родин;- військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дій;- учасники бойових дій та прирівняні до них особи;- батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби.МАРШРУТ ЗАПЛАНОВАНО НА КОЖНУ П'ЯТНИЦЮ, АЛЕ НА ДАНИЙ ЧАС ПРАЦЮЄ ПРОБНИЙ ГРАФІК РУХУ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ОСТАТОЧНОГО ГРАФІКУ ПЕРЕВЕЗЕНЬ:11 СЕРПНЯ ⬇️📍с. Миколаївка⏱️ 07:00 - центральна зупинка біля школи.📍м. Білгород-Дністровський⏱️12:30 - автостанція.📢 ПРОСИМО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ!
‼️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ‼️ℹ️ В п'ятницю, 31 березня, з 10.00 години ранку, соціальні працівники Карітас Одеса, в приміщенні зали засідань Сергіївської селищної ради будуть проводити реєстрацію на допомогу ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ АБО ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО) з окупованих територій чи зон проведення бойових дій та місцевих мешканців, (ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ АБО ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ) які постраждали від війни та мають підтверджуючі документи.➡️ Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сімʼї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б одніє з наступних умов: 🔸наявність у родині людини з інвалідністю I, ІI групи; 🔸наявність у родині людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи; 🔸наявність у родині дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;🔸наявність у родині людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення памʼяті, концентрації, мови) 🔸самотні люди похилого віку ( 75+) ‼️Обовʼязковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців‼️🔵 ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ ПОТРІБНО НАДАТИ ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ КОЖНОГО ЧЛЕНА РОДИНИ:паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання; індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН); свідоцтво про народження дитини; гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN); довідку ВПО; документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини; документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину). 📣 ПРОСИМО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ!
👁 1,700 22-11-30 20:06
ℹ️ДТЕК Одеські електромережі інформує:⬇️ДТЕК докладає всіх зусиль, щоб давати в Одесі світло під час екстрених відключень щонайменше двічі на добу по 4 години. Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому в більшості регіонах країни, в тому числі в Одеській області, продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії. ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб світло почергово вмикалося у кожного мешканця області мінімум двічі по 4 години на добу, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго. Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Одеської області. Тому з 1 грудня ДТЕК Одеські електромережі буде робити все можливе, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта складала не більше 8 – 8,5 годин і в кожній домівці світло було мінімум двічі по 4 години на добу. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня. Такий режим буде діяти допоки не знизиться дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується і ми зможемо повернутись до стабілізаційних відключень, прогнозованих і за графіками. Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження. Просимо вас поставитись до енергетиків з терпінням та розумінням. Повірте, ми робимо все можливе і неможливе, щоб відключення тривали якнайменше тривалий час.
👁 1,300 22-11-20 11:10
ℹ️ 21 листопада поточного року (понеділок) за адресою: смт Сергіївка, вул.Гагаріна,5 (колишня аптека) Гуманітарним штабом при Сергіївській селищній раді буде здійснено видачу теплих речей (ковдра, плед, спальний мішок, термос) за відповідним графіком:з 11.00 до 12.00 год. внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися до Сергіївської громади у період воєнного стану з 24 лютого 2022 року з областей, територіальні громади, яких розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні);з 13.00 до 15.00 год мешканцям будинку 23 по вулиці Чорноморській.Під час отримання при собі необхідно мати: оригінал документу, що підтверджує його особу та підтверджує реєстрацію місця його проживання, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.22 листопада (вівторок) за адресою: смт Сергіївка, вул.Гагаріна,5 (колишня аптека) Гуманітарним штабом при Сергіївській селищній раді буде здійснено видачу теплих речей (ковдра, плед, спальні мішки, термос) за відповідним графіком:з 11.00 до 12.00 год. багатодітним родинам; одиноким матерям, які виховують малолітніх дітей; сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю;з 13.00 до 15.00 год. особам з інвалідністю. Під час отримання при собі необхідно мати: оригінал документу, що підтверджує його особу та підтверджує реєстрацію місця його проживання, пільгове посвідчення батьків багатодітної сім’ї, пільгове посвідчення особи з інвалідністю (або довідку МСЕК).Увага! Зазначені категорії мешканців громади зможуть отримати речі за місцем реєстрації відповідного старостинського оругу.Про режим роботи з забезпечення відповідними речами мешканців громади, які опинились у скрутному становищі буде повідомлено найближчим часом.
👁 1,400 22-11-17 18:25
ℹ️ ДТЕК Одеські електромережі інформує:За підсумками зустрічі 17 листопада, ДТЕК Одеські електромережі та Одеська військово-цивільна адміністрація готують спільний план стабілізації ситуації з екстреними відключеннями електропостачання на Одещині. План буде узгоджено з НЕК Укренерго.Нагадаємо, що через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену повторними масованими обстрілами об’єктів енергоінфраструктури України, 15 листопада НЕК Укренерго надав розпорядження щодо значного зниження потужності споживання електроенергії у низці областей, в тому числі й на Одещині. Через це ДТЕК Одеські електромережі змушений застосовувати екстрені відключення світла для понад 70% Одеської області. Компанія розуміє, що застосування екстрених відключень електроенергії для такої значної кількості клієнтів в Одеській області спричиняє дискомфорт для мешканців. Тому ДТЕК Одеські електромережі разом з військово-цивільною адміністрацією Одещини ініціювали розробку плану стабілізації ситуації. Планується, що низку заходів передбачених планом, до кінця цього тижня буде погоджено з НЕК Укренерго.Це дозволить зменшити кількість та обсяг відключень для побутових клієнтів.Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації.Віримо в перемогу!