Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Número de suscriptores: 14 930
Fotos: 1,460
Videos: 707
Enlaces: 2,160
Descripción:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Fuente

Artem Semenikhin🇺🇦 | А ви ловили себе на думці, що вперше в історії московщини, як держави,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
9 040 Vistas/Alcance 2026-06-14 12:30 Mensaje №10176
А ви ловили себе на думці, що вперше в історії московщини, як держави, її західні землі стали тупиковими. Через них не йде транзит до цивілізованого світу, москва вже не потрібна, як посередник для сировинних регіонів поки що ерефії. До речі, рижський вокзал в москві виставили на продаж, немає руху. ☺️ Україні вдалось перерізати з півночі на південь шлях, який століттями вибудовувала московщина зі сходу на захід. Країни Европи - це здебільшого сполучення з півночі на південь, по водороздолу. В Україні те ж саме, ''з варяг в греки.'' І тільки московщина, куди приходила, рубала традиційне сполучення своїм схід-захід. І нашу Гетьманщину, яка мала комунікацію північ -південь розрізали сходом-заходом. Тобто все мало йти в ''святая святих світу'' пітєр / москву. Всі дороги ведуть не в Рим, а в москву. Пуп Землі, центр Всесвіту! Україна ударами по портовій інфраструктурі півночі і півдня снохачії, газонафтовій і хімічній вибиває не тільки фінанси, а найважливіше - вибиває ''замковий камінь'' - москва-пітєр з імперського конструкту їхньої держави. Вже з'являються голоси з регіонів про доцільність цієї непотрібної прокладки - москви. Москва втрачає сенс для більшості регіонів ерефії, які зараз напряму продають свої ресурси в країни, що межують з ними. А інакше вже й не буде.В цьому контексті слід заакцентувати ще на одному факті: москва нещодавно розписалась у власній імпотентності перед суб'єктами бізнесу і педерації, коли дозволила їм мати власне ППО, тобто вона не може їх захистити, відповідно, а нах ти тоді нам потрібна? Важке озброєння стане в нагоді у протистоянні з нею, в боротьбі за ресурси і за свої активи та ТЕРИТОРІЇ.І це ще не кінець геніальних ходів кремля, москва зробила чуттєвий для регіонів крок, який ще більше підштовхне їх до сепарації - зобов'язує їх першочергово віддавати місцеві гроші на війну і контракти, а не на підтримку інфраструктури життєдіяльності, як було досі. Коли остаточно піде в рознос ЖКХ, дороги, освіта та медицина, місцеві еліти заради власного порятунку рано чи пізно вкажуть на причину - москву, коли на Україну вже не вдасться ''повішати всіх псів.'' Работаєм братья!