Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Número de suscriptores: 15 052
Fotos: 1,460
Videos: 710
Enlaces: 2,170
Descripción:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Fuente

Artem Semenikhin🇺🇦 | Потужні "гарантії безпеки" за версією США та ЄС - це коли в перші 24 г...

Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
12 400 Vistas/Alcance 2026-02-04 01:38 Mensaje №9048
Потужні "гарантії безпеки" за версією США та ЄС - це коли в перші 24 години "порушення пермирʼя" дається не менш потужна ДИПЛОМАТИЧНА відповідь (!)🫠Якщо бої продовжуються - то "запускається реакція коаліції охочих". Шо це означає - ніхто не знає.Напевне, йдеться про не менш потужні дипломатичні ноти та обурене deeply concerned.А протягом 72 годин, якщо бої не припиняються - буде "скоординовано військову відповідь за участю ЄС та США".Тобто теж ні про шо. Бо це не введеня чітко регламентованих військ (наприклад, 300 тис) на поле бою.Це про те, що ніхто ні за що не несе жодної відповідальності.А що робити, якщо рф почне діяти гібридними методами, як на Донбасі та Криму?Коротше, розходимося. Чим далі - тим нас більше намагаються наїбати.Який сенс в тому, що ніколи не буде працювати? Який сенс в "перемовинах", які сильно нагадують погодження умов капітуляції? Для галочки?Тупо нема (і не може бути) жодного прогресу, але "мир ніколи не був таким близьким".Та не був він близьким.З кожним днем мир тільки віддаляється, бо купка педофілів та поїхавших консерваторів, захопивших Білий дім, не хоче тиснути на свого друга путіна, який має на них компромат.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦