Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Número de suscriptores: 15 052
Fotos: 1,460
Videos: 710
Enlaces: 2,170
Descripción:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Fuente

Artem Semenikhin🇺🇦 | Підконтрольна частина Донецької області – це наш ключовий укріплений р...

Logotipo de la comunidad de telegram - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
9 440 Vistas/Alcance 2026-01-28 10:08 Mensaje №8952
Підконтрольна частина Донецької області – це наш ключовий укріплений район, який ворог не може захопити протягом 4 років тотальної війни. Сьогодні мережа фортець Донбасу захищає усю Україну. Жодної подібної лінії оборони за ними не існує. Здати без бою наш Східний Вал – означає стати в чистому полі та неминуче відкотитися до Павлограда, Лозової та Ізюма. З вкрай поганими перспективами.Здача територій ворогу без бою – це гарантована глибока політична криза в середині країни. Ворог прагне цього найбільше – щоб ми боролися одне з одним, а не з ним.Моральний, людський, юридичний аспекти – за межею.Гарантії шановних партнерів – це прекрасно, тільки щось мені пригадується, ми вже маємо чудові гарантії. У 1994 році отримали їх у Будапешті. І найголовніше. Насправді можна було би лише цим і обмежитись. Хтось при розумі реально вірить у те, що у війні з ворогом, який прямо декларує своєю метою знищення української держави і нації — можна отримати мир в обмін на приниження і здачу територій? Через скільки днів/тижнів/місяців розпочнеться новий ворожий наступ? Що тоді будемо віддавати?