Fuente
ІГРОФАНИ | 2025 рік, як впринципі і інші роки нашого існування виявився тяжким: з...
176 Vistas/Alcance
2025-12-31 21:45
Mensaje №5246
2025 рік, як впринципі і інші роки нашого існування виявився тяжким: зміна учасників команди, експерименти в контенті та його подачі...Ми існуємо з 2019 року, починається сьомий рік нашого існування... Сьогодні ми досягли своєї першої тисячі в телеграмі, скоро дійдемо тієї ж позначки і в ютубі.Здавалося б, тисяча, що це в наш час взагалі? Це ж мало?!Проте ви поставте 1000 людей в одному місці, й зрозумієте як це багато...Ми не беремося прогнозувати свої плани на наступний рік: у когось з членів команди робота, в когось життєві обставини, в мене вон взагалі несподівано купився будинок на днях, у якому доведеться весь 2026 рік робити ремонт)Проте в одному я впевнений на 100 відсотків - проєкти групи SanTv та ІГРОФАНИ будуть жити, не дивлячись ні про що. Так, поперхаючись й видихаючись, але трошки попердуючи ми зможемо робити те за що ви нас полюбили - робити якісний та вітчизняний контент.Від себе я хочу подякувати кожному члену команди який в цей рік доклав багато зусиль за для каналу не отримуючи ні копійки:Диктору Арсенію, чий голос ви чуєте протягом вже 7 років існування проєкту в наших випусках, а в майбутньому - в етері нашого каналу.Він озвучує навіть при блекаутах, в холоді чи при завантаженому графіку...Арсеній, ти титан, мені було дуже приємно працювати з тобою всі ці рокиРедактору Козаку, який постійно робив пости для каналу та допомагав фінаносово, спонсував неодноразово розіграші для вас за власний рахунок, й продовжує докладати максимум зусиль за для життя проєкту.Ти дуже допомагав та допомагаєш проєкту всім чим можеш, дякую тобі друже за твою відданістьМонтажеру Іллі, який був дуже довго нашим підписником, а потім вирішив вступити в нашу команду.Ти дуже багато разів виручав мене, ти монтуєш з такою швидкістю, що мені інколи заздрісно, адже окрім монтажу в тебе є своє життя, та робота, й ти находиш стільки но часу на це все, так сильно допомагаючи нашому проекту...Без твоєї руки, випуски виходили б НАБАГАТО рідше, ти дуже сильно виграєш команді час своєю працею, дякую тобі...Даня, ти в нашій команді зовсім мало, проте ти виготовив власний стиль для нашого каналу, зміг досягти якісної подачі постів аудиторії та зробити наш контент власними руками трошки якісніше, сподіваюсь наступний рік з тобою буде плідний на працю, адже в нас це дуже добре виходить Хлопці, всі ви - дуже багато значите для проекту, підписників, для мене... Я дякую вам просто за те що ви існуєте, та є такими якими є
Ну, й я б був би не я якби не подякував вам, підписникам.Хтось спостерігає за нашим каналом аж з заснування проєктів (Стасику я тебе пам'ятаю особисто), а хтось доєднався тільки но нещодавно, проте всі ви для нас дуже багато значите!Ви ті хто надихає нас, ті хто направляє нас, ті хто дає нам сили, та ті хто дає нам мотивацію робити своє діло й надалі, не дивлячись ні на що, дякую вам, що ви з нами...Я не дуже багатий на красноречивість, тому завершу цей текст по свомуПрямо зараз, за декілька хвилин перед новим роком, я б хотів би побажати кожному підписнику ІГРОФАНІВ, та інших проєктів групи SanTv перш за все миру у новому році, традиційно хочемо вам побажати мирного неба над головою, міцного здоров'я та...певно щоб все що ви задумали, збувалось най і не одразу, але неодмінно.З новим роком вас, дорогі підписники!