Fuente
Sakolik Сrypto | ️RollerCoin i Limercoin. Апдейт‼️І так, більшість новин позитивних, то...
139 Vistas/Alcance
2025-12-30 21:02
Mensaje №12386
‼️RollerCoin i Limercoin. Апдейт‼️І так, більшість новин позитивних, тому почну з негативної. Це буде основі для мене.Негативні:🟢У RollerCoin підняли ліміт на виведення монети POL з 85 до 300, для тих у кого мала потужність і хто майнить цю монету як і я то потрібно буде довше майнити. Позитивні:🟢У RollerCoin, можливо ви вже засвітили, що потужність тепер поділена на рівні. Кожен рівень має свої монети для майнингу, свою винагороду за блок і свою кількість учасників. Усе залежить від потужності. Чим менший рівень, тим менше монет можна майнити, і тим менша винагорода за блок. Так би мовити стимул розвиватися, тому для мене це позитивне🟢Нарешті у RollerCoin стало доступне виведення монети LTC. Мінімальний вивід 5 монет ( думаю мінімалка буде зменшена, бо вже таке було з TRX, що спочатку було 900 монет на вивід а потім зменшили до 300 ). Нарешті.🟢У Limercoin нарешті завтра стартує другий бател пас, де на халяву можна забрати багато нагород крутих. Тому закочуємо рукави і від завтра до роботи, я буду робити по максимум.🔗Про проект Limercoin розповідав тут посилання🔗Про проект RollerCoin розповідав тут посилання