Fuente
Тамара Рудікова центр | Вітаю ✋Коли є точка зрілості нам легше бути в контакті з цим життям. А...
164 Vistas/Alcance
2026-04-17 12:15
Mensaje №734
Вітаю ✋Коли є точка зрілості нам легше бути в контакті з цим життям. А контакт завжди працює у 2 боки : щось віддаємо, щось отримуємоВ цьому спілкуванні ( контакті) ми змінюємось. Я, наприклад, помітила:коли бажання справжнє —в ньому є не тільки «хочу»,а ще й рух, відповідальність і життя.Спробуйте сьогодні трохи інакше 👇🔸 не просто сформулювати бажання🔸 а відчути:«Якщо це здійсниться — якою я стану?»«Чи є в цьому більше життя?»«Це про втечу чи про розкриття?»ще важливе.Те, про що я писала вище — про шум, страхи, втрату сенсів —саме це і заважає нам чути свої справжні бажання.У Душі є тонке налаштування на радість і розширення в цій радості в ніжність. Ми говоримо « добре на Душі» - це стан коли ми в згоді з собою і життямАбо «Не добре на Душі» - і пояснювати не треба, що щось порушує згоду з життям. Вихід є. Він в 2-х речах«зняти» оте важкерозширити світоглядЗадля виконання 2-х цих задач я створюю Клубний простір «Добро»Він про 👉 зняти зайве👉 почути своє, побачити світобудову👉 і почати рух з новими сенсамиЯ бачу його як простір, де:не просто говорятьа проживаютьне просто знаютьа змінюютьсяЯкщо відгукується — поставте «+»Я підготую для вас особливий стартовий матеріал І тепер мені цікаво від вас:Напишіть у коментарях (або поставте реакцію):✨ ви зараз більше:1 — в пошуку (не розумію, чого хочу)2 — в процесі (щось вже рухається)3 — в застої (є відчуття, що застрягла)Хочу відчути вас і, можливо, дати далі точніші практики під ваш стан ❤️І так, нагадую:18 квітня стартує марафон«Життя кличе»Заходьте https://t.me/+SpOBAD3blzs4MTli