Fuente
Тамара Рудікова центр | Вітаю 🌹❓Що більш природнє спільність чи окремість❓ 📍трохи наукової тео...
148 Vistas/Alcance
2025-12-15 13:15
Mensaje №675
Вітаю 🌹❓Що більш природнє спільність чи окремість❓ 📍трохи наукової теорії про стосункиМи в індивідуалістичному світі маємо 3 форми взаємодії ⏺️ Субʼєкт- обʼєкт Ми задовольняємо своі потреби через щось: беремо телефон і користуємось. Я субʼєкт- телефон обʼєкт ⏺️ Я і Я Це доволі складна історія само спілкування, та в нас є гарні результатиНаприклад - освіта середня, вища, знання мов… Наша воля і наша дія⏺️ Субʼєкт - субʼєктДвоє різних індивідуальностей стають «звʼязані». Коли ваш песик перестає виконувати команди, ви якось на це впливаєте, правда ж. Частіше любовʼю. Коли в стосунках, наприклад подруг, інша вас «не слухає», дружба може тріснути. 🔶 «Інший» не Я- це стосується і дітей /батьків, і партнерів- маємо сильний енергетичнмй, емоційний зв’язок . 🔶 «Інший» не означає «поганий»- цікавий для вивчення, а не для відштовхування. ❤️Толерування «іншості» стає необхідністю. ✳️Світ автономних «інших» створює багато невизначеності в стосунках. Та потрібно памʼятати, ❤️закони Тяжіння-це закони Любові❤️. Ми живемо в магнетичному світі і намагнічуємось один до одного. Як вам таке бачення? - ☄️Більше зусиль ми докладаємо щоб НЕ бути разом. Це прагнення відчути Субʼєктність Та все ж спільність то природній стан … ———————————————————- 21.12 день Сонцестояння Тргрупа дасть поштовх до нових звершень у ПотоковостіПриєднуйтесь, пишіть в особисті