Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тамара Рудікова центр
Añadido 06 ene. 2025

Тамара Рудікова центр

@RudikovaTamaraTsentr
Número de suscriptores: 311
Fotos: 140
Videos: 136
Enlaces: 169
Descripción:
Відео та дописи на тему психології, саморозвитку, пізнання та самоусвідомлення. Системні упорядкування ( расстановки), правила, техніки, приклади
Fuente

Тамара Рудікова центр | Вітаю 🌹Тргрупа 02.08 у суботу буде на тему❤️»Мама, як фігура підсвідом...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тамара Рудікова центр Тамара Рудікова центр @RudikovaTamaraTsentr
143 Vistas/Alcance 2025-07-07 08:10 Mensaje №592
Вітаю 🌹Тргрупа 02.08 у суботу буде на тему❤️»Мама, як фігура підсвідомого». Тож почнемо занурюватись у тему. Бо вона невичерпна 😍 протягом тижня я говоритиму про МАМУ. Мама- темрява, місце, матерія, пасив і Любов)). Розкриємо ці екзистенційні навантаження згодомА сьогодні про маму і доньку коротко)♥️ Від самого початку мама та донька – це єдиний організм, одна система. Всі імпульси, які мама відчуває, вона транслює. Це простий природний процес взаємовідносин, який починається з народження дитини. Дитині необхідно відчувати любов мами по відношенню до себе. Це почуття запускає формування відчуття безпеки. Завдяки мамі дочка вчиться базовим, але важливим речам. Вона сліпо вірить та довіряє мамі в усьому, та, таким чином, формує ставлення до себе, до людей та до оточуючого світу.💕Якщо у віці від року до 7 років ( період симбіозу) дівчинка недоотримує любов та турботу від мами, існує небезпека того, що вона залишиться на цій стадії на багато років, так і не почавши жити своїми бажаннями та інтересами та продовжуючи догоджати матері. І, навпаки, якщо мама зливається з дочкою, розчиняється у ній, ігноруючи етапи її дорослішання, то вона не дає дитині вийти у самостійне життя та стати незалежною особистістю.📌Чи бувають в нас контексти( подіі) де ми не подорослішали? Якщо бути чесною, то відповідь так)На групі ми протестуємо це і дамо собі раду.