Fuente
РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Частина тіфозі виступила з критикою ФрідкінівУпродовж гри проти «Фіоре...
156 Vistas/Alcance
2026-05-05 11:15
Mensaje №7888
Частина тіфозі виступила з критикою ФрідкінівУпродовж гри проти «Фіорентини» відбулася акція протесту проти власників клубу.На Curva Nord вивісили дуже прямий банер проти родини Фрідкінів: «Настав час вам це сказати: ви найгірші власники в нашому житті. Friedkin out». Це пряме повідомлення, яке відображає невдоволення частини тіфозі, що зросло останніми тижнями, зокрема через відчуття дистанційованості власників від справ клубу.На атмосферу також вплинули внутрішні напруження, зокрема розбіжності між Джан П’єро Ґасперіні та Клаудіо Раньєрі, які завершилися відставкою останнього. Це рішення, хоч і знайшло підтримку в частини середовища, все ж було сприйняте з нерозумінням багатьма тіфозі.Підтвердженням моменту стали й відсутності на трибунах: ні Раяна Фрідкіна, ні Дена Фрідкіна на стадіоні «Олімпіко» не було. Власників представляв Корбін Фрідкін, молодший син президента.Наступного дня біля «Олімпіко» з’явилися ще два банери. Цього разу мішенню знову стали Фрідкіни, але вже через ціни на дербі «Рома» – «лаціо», яке має відбутися в неділю, 17 травня, майже напевно о 13:30. Зокрема, йдеться про власників абонементів на Curva Nord, які мали пріоритетне право на квитки на трибуну Tevere.На першому банері було написано: «Дербі 25–26, власники абонементів нічого не просять натомість. Містере Фрідкін, наскільки вас хвилює ваш прибуток?»Інший, ще жорсткіший, звучав так: «Спеціальна ціна 73 євро? Та ви вже заїбали. Ми хочемо поваги до власника абонемента».Наразі «Рома» є третьою командою Італії після «Інтера» та «Мілана» за відвідуваністю стадіону, але якщо враховувати місткість арени, то саме вона має найбільше солдаутів.