Fuente
РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Тоні: «Довбик мені подобається, але футболка "Роми” – це великий тягар...
156 Vistas/Alcance
2025-12-10 16:37
Mensaje №7153
Тоні: «Довбик мені подобається, але футболка "Роми” – це великий тягар»Нападник, який у 2010 році грав за «Рому», поговорив з Il Messaggero.Почнемо зі спогадів?«Так, втрачене Скудетто. Якою радістю це було б для мене та для тіфозі. Я чудово провів ці місяці в Римі; той втрачений тріумф – єдине, про що шкодую в своїй кар'єрі».
А тепер «Рома» знову конкурентоспроможна.«Я радію. Приємно знову бачити їх на вершині».
З хорошим тренером, так?«Ґасперіні дуже добре тренував в "Аталанті". "Рома" – це інший звір порівняно з Бергамо, але він приніс ентузіазм».
Чи зможе «Рома» втриматися на вершині?«Може, але їм потрібно ще кілька гравців, їм не вистачає нападника, який може забити 20 голів, але, наскільки я бачу, це проблема для всіх команд».
Вам подобається Довбик?«Він фізично сильний нападник, але, як ми всі знаємо, якщо ви не забиваєте, це проблема. Крім того, футболка “Роми” – це великий тягар, тоді як гравці за кордоном перебувають під набагато меншим тиском, тому гравцеві потрібно звикнути».