Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Número de suscriptores: 472
Fotos: 5,890
Videos: 897
Enlaces: 1,630
Descripción:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам
Fuente

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Артем Довбик після вчорашнього матчу, здається, вперше так грунтовно п...

Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 @Roma1927UA
168 Vistas/Alcance 2025-01-18 15:42 Mensaje №5707
💬Артем Довбик після вчорашнього матчу, здається, вперше так грунтовно поспілкувався з італійськими журналістами. Якщо скомпонувати коментар для Dazn та відповіді на прес-конференції, то за об'ємом вийде навіть невеличке інтерв'ю⬇️"Тут безумовно складно, чемпіонат Італії відрізняється від Ла Ліги, де більше простору. Я намагаюся покращитись, думаю, що італійська ліга покращує мене, бо тут дуже сильні захисники.Коли я прибув до Роми, я знав, що всі дивитимуться на мій рахунок у кожному матчі. Усі очікують 2-3 голи за гру, але це не завжди можливо. Я зберігаю спокій і знаю, що потрібен час, щоб знайти порозуміння і краще пізнати один одного. Я намагаюся насолоджуватися цим моментомЧому я не святкую свої голи бурхливо? Я просто не зовсім задоволений своїми виступами. Так, я забиваю, але я можу зробити краще. Я буду святкувати у важливіших випадках. Тренер попросив моїх товаришів по команді більше мені подавати, і я думаю, ви можете це побачити на полі. Загалом взаємодія між нами покращується.Я не відчуваю великого тиску. Знаю, що до мене був Джеко, який не досяг успіху у своєму першому сезоні, а потім усі ми знаємо, що він зробив після цього Я думаю, що просто потрібен час, щоб знайти правильне розуміння. Грати поруч з такими гравцями, як Пауло Дибала, найкраще для мене.З того часу, як я ступив на землю Риму, я відразу зрозумів, що нападник відчуває великий тиск, але я зберігаю спокій і намагаюся покращити порозуміння з товаришами по команді і насолоджуюся цим моментом.Так, мені не подобається, як я граю, багато людей думають лише про голи і надсилають мені повідомлення, що я повинен забивати, тому що вони вибрали мене у фентезі-футболі. Я не святкував, можливо, тому, що трохи втомився. Але я знаю, що я ще не повністю продемонстрував свій потенціал, я буду святкувати, коли заб'ю ще два голи, потрібен був період адаптації".Підписуйся на Кальчо з ананасами🍍