Fuente
Український реванш | Ну давайте відверто. 11 січня 2026 року тривалість широкомасштабного в...
132 Vistas/Alcance
2026-01-04 10:31
Mensaje №1505
Ну давайте відверто. 11 січня 2026 року тривалість широкомасштабного вторгнення зрівняється з тривалістю німецько-радянської війни. За цей час німці дійшли до Кавказу, а перед цим повністю окупували Україну, Молдову, Білорусь та країни Балтії, які на той час силоміць були приєднані до срср. "Друга армія світу" за той же період спромоглася дійти від Ясинуватої до Покровська та Мирнограду. І зараз агресор вимагає, щоб ми добровільно вийшли з території Донеччини. Вони прекрасно розуміють, що укріплену Краматорсько-Слов'янську агломерацію вони будуть брати якщо не чотири, то пару років точно. Вони спромоглися за чотири роки війни пройти трохи більше 40 км по прямій, тобто 10 км на рік. Навіть якщо взяти до уваги всі окуповані території з 2022 року, все одно це фіаско для найбільшої ядерної потуги в світі. Так, дорогою ціною, але ми стримуємо цю навалу там, де радянська воєнна машина просто здавала сотні тисяч квадратних кілометрів території без опору. І якби не допомога західних союзників совітам, ще невідомо як би все закінчилося. Тому ми маємо пишатися нашими Силами Оборони, вони зробили те, чого радянським воєначальникам і не снилося. Українці були кращими і в тій війні, і зараз.Український реванш