Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гражданин ✙ △
Añadido 14 jul. 2024

Гражданин ✙ △

@QuirisRomanus
Número de suscriptores: 780
Fotos: 530
Videos: 55
Enlaces: 60
Descripción:
Молодший офіцерський склад
Fuente

Гражданин ✙ △ | Я знаю, що ідея ввести ще більше додатків до додатків з метою обліку о...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гражданин ✙ △ Гражданин ✙ △ @QuirisRomanus
303 Vistas/Alcance 2026-06-16 06:57 Mensaje №964
Я знаю, що ідея ввести ще більше додатків до додатків з метою обліку особового складу і виплати грошової винагороди за принципом: оборона, ударно-пошукові, наступальнітлєєт в головах начальників. Хоча тільки наче ввели додатки до додатків щодо кількості діб на позиціях.Але панове, хто мене читає, якщо такі є. Війна в реальності не виглядає, як ви собі думаєте. Почнемо з того, що ми живемо не по штатах, які нам спустило мудре ГШ. Ці штати повна хуйня і найчастіше не працюють в більшості підрозділів. Тому всі очікування і розрахунки побудовані на основі штатів є некоректними. По статуту до речі ніхто теж не воює, як не дивно.По-друге, весь облік і спам мільйонів документів, додатків починається з рівня ротного. Який найчастіше є мобілізованим бєдологою без знань та нормальних сержантів за напрямками, в якого не передбачені ні діловоди для обліку, ні діловоди для додатків до додатків, мудрими штатами ГШ.Тому цей ротний в передінсультному стані, синій від кількості випитих енергетиків сидить на КСП, управляє боєм, займається мпс, ловить мобілізованих синяків, шукає житло, ремонтує корчі, пише рапорти, обліковує особовий склад, приймає майно та паралельно він або один з його підлеглих бєдолаг від балди неправильно заповнюють більшість документів, які мають вести. (Через пару днів, до речі, цей бєдолага піде на позиції, бо главком наказав забезпечить заміну і не єбьот, а діловод штатом не передбачений.)Потім пройобуються люди, губляться виплати, неправильно відмічаються позиції, кількість особового складу на них, втрачається майно та вчасно не подається на списання. За неправильні виплачені гроші ще потім вичитають з солдатів.Оскільки середньостатистичний батальйон 123 механізованої бригади укомплектований приблизно на ніхуя відсотків нормальними штабістами, то ця вся хєрово подана інфа так само хєрово обробляється множиться на кількість уєбанських документів, які має відпрацьовувати КСП батальйону, і синьо-зелений передінфарктний начальник штабу подає цю всю криву інформацію нагору разом з купою інших документів. До речі, оскільки вище сидять мудрі діди, які за будь-яку невідповідність спамлять службовими розслідуваннями, то найчастіше ще й інформація навмисно спотворюється начальником штабу для приведення у відповідність статутам і керівним документам (наприклад всі спшки в документах можуть укрупнюватись в позиції відділення, бо воювати спшками заборонено наказом ГШ). А для себе начальник штабу буде вести ще окремий додаток для додатків з фактичним станом речей, але теж не факт, що правильно.Для того щоб щось трекати, треба щоб були люди, які вміють і можуть цей трекінг здійснювати. Їх немає, або вони уже тонуть в поточці. Недостатньо буде створити нову таблицю обліку особового складу, щоб стало краще.Єдина реформа, яка дійсно потрібна — це спрощення процесів, до тих, які дійсно працюють. Оптимізація штатів до реальних потреб. Спрощення процесу виплат і обліку.