Fuente
Puzzak's | Шось ви тут трохи нашому накрутились через заяви безвідповідальних зао...
59 Vistas/Alcance
2025-02-19 19:40
Mensaje №28780
Шось ви тут трохи нашому накрутились через заяви безвідповідальних заокеанських політиків :)Згадайте 24.02.2022. Згадайте свої емоції та те, що відбувалося в новинах та чатах.Ми зараз в кращій ситуації, ніж були тоді. Ми маємо підтримку Європи та країн G7, забезпечені коштами на 2025-й рік. Росіяни качають тему з перемовинами лише через те, що вони їм потрібні. Вони не можуть далі тримати темп наступу, хоча в найближчий місяць (до початку роботи нового уряду в Німеччині) будуть усиратись на фронті та обстрілювати тил лише для того, щоб довести протилежне.В 2022 році ми не мали далекобійних дронів, не мали FPV, не мали якіснішої за російську артилерію. Ми не мали "Петріотів", а протягом перших кількох місяців 2023-го ними був прикритий лише Київ. Заправки не відпускали бензин. Ми не мали впевненої фінансової підтримки на цілий рік вперед.Ми мали лише людей. Українців. Порохоботів, Зелеботів, противсіхів. Чоловіків та жінок, дітей та стареньких. Ми маємо все це і зараз, а зверху — підтримку союзників.Гуртуйтесь. Не подобається влада, гуртуйтесь навколо волонтерів. Підтримуйте Збройні сили. Напишіть своїм близьким, скажіть їм, що вони вам важливі, бо це правда. Напишіть знайомим військовим, покажіть, що вони мають вашу підтримку. Напишіть волонтерам, дізнайтесь, де зараз потрібні кошти, щоб це довести.Збройні сили не дали росіянам здійснити їхні наміри у 2022 році. У 2023 році. У 2024 році.2025-й рік не буде виключенням.Згадайте 24.02.2022. Ми як нація, як держава зараз точно не в гіршій ситуації.Вистоїмо.