Fuente
Подбай про себе | Ретроградний Меркурій, Венера. Кармічні роки чи кармічні люди. Затемн...
569 Vistas/Alcance
2025-04-09 19:00
Mensaje №13795
Ретроградний Меркурій, Венера. Кармічні роки чи кармічні люди. Затемнення, новолуння. День літа, день зими. Невже завжди так було? Проте як не дивися на цей світ, щось таки змінилося. На моє бачення десь загубилися культура й етика так точно. Днями адміни писали про історію із собакою та чоловіками. У цей день (я - третя з адмінів, без собаки але з котом) переживала теж емоційно-нестабільні відчуття. Не знаю від кого більше від чоловіків чи жінок. Якщо коротко, то спостерігала таке зверхнє ставлення до людини, що була в шоці довго. «я», «я», «я», «ми», «ми», «ми»… розпочиналося кожне речення. (Ну і далі здогадайтеся). А на запитання: «як бачите вирішення з такими умовами?» відповідь передбачувана «я (ми) зайняті», «я (ми) забуваємо», «це не моя (наша) робота», «ти маєш…»Так, я замість того щоб довести свою думку, більшість мовчала. Адже який сенс боротися з такими емоціями. Всі розійшлися з тим чим хотів. Вони із гордим задоволенням я із ще одним впевненим висновком. І цікаво, ось так проявляються кармічні люди? І як довго вони мені ще будуть зустрічатися? Чи може це вплив однієї надкармічної людини? Черговий мінус в часі і ціла купа питань в голові. У вас так буває? Попри все залишайтеся людиною і якщо бачите що вас не чують то ц не говоріть. Вірте собі та тому що робите. А якщо хтось бачить через певну призму або «рожеві окуляри» то вони як і багато чого не вічне. Гарної вам погоди та добрих людей навколо 🤗