Fuente
ПІСОЧНИЦЯ | І ще одна приємна новина для тих хто хоче вже щось зняти, відкрився кл...
188 Vistas/Alcance
2025-05-21 19:11
Mensaje №598
І ще одна приємна новина для тих хто хоче вже щось зняти, відкрився клейм 5% SWITCH, але якщо зробите клейм то 95% підуть в стейкінг на 3 місяці. Тому думайте чи варто зараз робити. Нагадаю, кожного дня до моменту клейму процент зняття збільшується на 5%. Як це виглядає:⚫Сьогодні - 5%⚫Завтра - 10%⚫І так далі⚫ Через 20 днів ви зможете розблокувати 100% У мене 37974 що дорівнює 507 доларів (але поки зняти можу тільки 5%), думаю дочекатись хотя би 50%, але буду слідкувати за ціною. Перевіряйте ваші результати, якщо пройшли кваліфікаціюБот де відображається ваша кількість монет: @pocketfi_botБот де можна торгувати монетою: PocketFi 2.0 Ціна тримається, тому можливо вони обрали хорошу механіку розблокування 0,013Зараз можлива трохи просадка по ціні, так як є люди які знімають.В цілому на даний момент проект показує себе чудово, і враховуючи що це бот в якому можна торгувати в мережі Solana, то є перспективи що ціна не вкатається, а можливо і виросте. Які у вас результати? Що думаєте по перспективах проекту?