Fuente
Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 | Доброго дня мої любі!🥰Сьогодні 7 квітня я святкую свій 2-й день народж...
22 Vistas/Alcance
2026-04-07 16:56
Mensaje №1170
🔴Доброго дня мої любі!🥰Сьогодні 7 квітня я святкую свій 2-й день народження. Тому що рівно 5 років тому я вже мала піти з цього світу. Тоді ковідом мені було ушкоджено обидві легені, і я майже не могла дихати. Кисню в лікарнях не вистачало і в реанімацію мене не прийняли.Потім я вчилася дихати знов, самостійно по Бутейко та Стрельніковій, робила озонотерапію, їздила у поломництво до Банченського монастиря. Багато всього на згадку йде) Втративши 10 кг ваги за рахунок м'язів за 2 тижні мені складно було рухатись. Тому тоді це для мене також була ремісія. Я назвала це переродженням🦋 Мені треба було зачепитися за щось у житті (окрім 3 дітей).І ось що я тоді зробила. Я згадала, що з дитинства обожнювала малювати🙌 А тепер це єдине що я хочу і можу робити. Я поїхала до магазину "Кар-кар" у Києві і в кредит накупила (втрачати було вже нема що😉) полотна, портативний мольберт, фарби та пензлі. І сказала собі, що я почну малювати.А колись в мене буде своя майстерня. Щоранку прокидаючись з подивом що ще дихаю я дивилася у заповітний куточок з купою моїх скарбів🌈Це піднімало мене, щоб наблизитись до своєї мрії та почати малювати. А вже за місяць в травні я малювала на пленері в Київському Бот.саду зі своїм новим другом художником😜Ось ці фото розкопала)))Зараз я вже 5-й рік мешкаю у Франції. Поки ще не маю реальну майстерню (хоча і скупила тут купу вселяких художніх причендалів😜)Але днями я все ж таки завершила попри усі перешкоди і труднощі (з другої спроби) своє навчання AI-нейровізуалу✨️АІ-шки тепер мої полотна, фарби та пензлі💄 І в мене власна ВІРТУАЛЬНА AI-studio🗝 Навіть нейро-лабораторія з купою маленьких фіксиків🤣 тобто чат-ботів.І тепер я відновлена кібер-мисткиня🤩Ось доречі 📌посилання💍 на мій новий робочий профіль у ІНСТІ з портфоліо моїх робіт. Я продовжу наповнювати його ще, бо накопичилось вже достатньо👀 згенерованного контенту🪬Який я презентую вам з любов'ю❤️🔥Тож це історія про те, що з нами завжди трапляється те, у що ми віримо🤞Сподіваюсь вона і тебе, люба моя жіночка, подруга, красуня💃 - надихне і підтримає🧸🦄💎Обійняла😍Ваша @AriyanaLita 💃#AICreator #VisualStorytelling #CinematicAI #AINEUROCREATOR #DigitalArt #AIvideo