Fuente
ПФУ Донецької області | ДІЗНАЙТЕСЯ, ЧИ ПОТРІБНО ПОВТОРНО ПОДАВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕОТРИМАННЯ...
716 Vistas/Alcance
2026-06-16 11:00
Mensaje №16900
ДІЗНАЙТЕСЯ, ЧИ ПОТРІБНО ПОВТОРНО ПОДАВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕОТРИМАННЯ ПЕНСІЇ ВІД РФ #Запитували_відповідаємо #пенсії ❓ Чи потрібно повторно подавати повідомлення про неотримання пенсії від рф, якщо я вже робив це в минулому році?✅ Ні, не потрібно. ⚖️ Законом передбачено, що пенсіонерам, які проживають на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України або під час тимчасової окупації виїхали на підконтрольну Україні територію, пенсія виплачується за умови неотримання пенсійних виплат від органів пенсійного забезпечення рф.📝 Про це людина повідомляє в заяві про призначення, перерахунок, поновлення, продовження пенсії (пункт 14-4 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).📌 Якщо таке повідомлення пенсіонер подав, то повторно повідомляти про неотримання виплат від рф не потрібно.Інформувати орган Пенсійного фонду України потрібно тільки за умови зміни обставин, що впливають на виплату пенсії, зокрема якщо пенсіонер отримує виплати від органів пенсійного забезпечення рф.📲 Як подати повідомлення про неотримання пенсії та страхових виплат від органів пенсійного забезпечення рф, дивіться у відеоінструкції — https://t1p.de/zcngk. 🌐 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: ІІ Сайт ІІ Facebook ІІ Telegram ІІ YouTube ІІ TikTok ІІ Instagram