Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний
Añadido 06 dic. 2025

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний

@ParisiensUA
Número de suscriptores: 135
Fotos: 7,940
Videos: 1,010
Enlaces: 7,440
Descripción:
Найцікавіший канал про найнудніший клуб світу Вболіваємо і угараємо з ПСЖ та всього, що його стосується. Оглядаємо новини, дивимось і аналізуємо гру, пишемо про французький та світовий футбол По питанням і пропозиціям звертатись сюди: @ParisiensAdmin
Fuente

Парижани ❤️💙: ВІД СВОЇХ - НЕ ПЕНАЛЬТІ | ПСЖ | Ліга 1 | Франція | Забарний | | Віллі визнає свою помилку і підсумовує матч:Було важко, це команда, ...

🎙 | Віллі визнає свою помилку і підсумовує матч:Було важко, це команда, яка грає дуже добре, але ми також грали досить добре. У нас було багато моментів, але це футбол. Нам бракувало ефективності. Ми продовжуватимемо працювати. Ми любимо перемагати. Зазвичай ми перемагаємо, але бувають такі вечори. Нам потрібно бути психологічно сильними та зосередитися на наступному матчі. У нас чудова команда, і нам потрібно працювати набагато старанніше.Було важко грати в обороні, вони створювали небезпечні моменти. У нас було чимало таких ситуацій, і нам було важко впоратися з глибиною воріт.Як це можна пояснити після гри проти «Марселя»? Не знаю. Ми зіграли чудовий матч, ми грали досить добре минулого тижня, але це було минулого тижня. Це інший матч. Сьогодні ми були досить хороші, ми створювали моменти, як я вже казав. Але так воно і є, це футбол. Ми все переглянемо і рухатимемося далі.Чии хвилююся перед матчем з «Монако»? Ні, але «Монако» — чудова команда, але ми також сильні. Ліга чемпіонів — це інше змагання. ПІДПИШИСЬ НА ПАРИЖАН