Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Цебрій
Añadido 14 jul. 2024

Олександр Цебрій

@Oleksandr_Tsebriy
Número de suscriptores: 604
Fotos: 237
Videos: 102
Enlaces: 63
Descripción:
Громадський діяч. Служу в ЗСУ🇺🇦 Міський голова м.Умань 2014-2020 рр. Голова Громадської Організації «РУХ СВІДОМИХ»

👥 Número de suscriptores

604
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -5

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 656 25-08-21 13:11
Вдячні Ростиславу за те, що зробив крок назустріч історичній справедливості та подав петицію про перейменування вулиці на честь Героя України Олександра Цебрія.Такі дії доводять: пам’ять про наших Героїв — жива й незламна.Підписати петицію жителям уманської територіальної громади можна за посиланням : https://petition.e-dem.ua/uman/Petition/View/114——Перейменування вулиці Євгена Тищика на вулицю Героя України Олександра ЦебріяШановна громадо міста Умань!Я, полковник Ростислав Лазаренко — бойовий льотчик-штурмовик, Герой України, лицар ордена Хреста бойових заслуг, повний лицар ордена Богдана Хмельницького, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня, почесний громадянин нашого рідного міста Умань — звертаюся до вас із глибоким закликом: увічнити пам’ять нашого земляка, Героя України Олександра Цебрія, який віддав життя, захищаючи свободу, гідність і майбутнє українського народу.Як вам добре відомо, Олександр Цебрій був міським головою Умані — поважною, авторитетною особою, яка щиро служила громаді, підтримувала військових, допомагала армії з 2014 року. З перших днів повномасштабного вторгнення Росії він добровільно став до лав Сил Оборони і мужньо боронив нашу країну зі зброєю в руках.Нація зростає і розвивається лише тоді, коли пам’ятає свою історію, коли шанує подвиги і жертовність своїх Героїв — тих, хто віддав за неї найдорожче — власне життя.Олександр Володимирович — уособлення сучасного Героя. Його ім’я гідне бути навіки викарбуваним на мапі нашого міста — на вулиці, де почалося його життя, де він виріс і створив родину. Це — нинішня вулиця Героя Радянського Союзу Євгена Тищика.При всій повазі до Євгена Костянтиновича Тищика — людини свого часу, слід визнати: його епоха завершилася разом із добою Радянського Союзу. Але він не буде забутий — його ім’я залишиться на сторінках історії.Сьогодні ж Україна переживає іншу, жорстоку й криваву війну — боротьбу за виживання і незалежність. Ми щодня платимо за неї найвищу ціну. І наші Герої — це вже не історичні постаті з підручників, а ті, хто жив серед нас, хто взяв зброю і став на захист Батьківщини.Я розумію, що зміни завжди непрості. Але маємо бути чесними: ми зобов’язані увічнювати імена наших Героїв — так, як це робила навіть Радянська влада. Вони віддавали шану героям свого часу, то хіба наші Герої, які загинули за незалежну Україну, заслуговують на менше? Чи можемо ми вважати, що подвиг Героя Радянського Союзу важливіший за подвиг Героя України, який поклав життя за нас сьогодні? Інакше — ми втрачаємо власну ідентичність.Прийшов час передати естафету. Свою історичну місію Євген Тищик виконав, і тепер настав момент, коли символ героїзму має змінитися. Ім’я Героя України Олександра Цебрія має стати новим знаком пам’яті, вдячності та незламності. Як свого часу гідно вшанували героя минулої епохи, так сьогодні ми зобов’язані увічнити героя нашого часу — Героя вільної та незламної України.Олександр Цебрій проходив службу у складі 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського на посаді командира кулеметного відділення. Він неодноразово вступав у бій із противником на передовій, проводив десятки успішних штурмів на Донецькому напрямку, рятував життя своїх побратимів, проявляючи рішучість, лідерство і самопожертву.24 липня 2024 року, під час багатогодинного бою проти переважаючих сил противника, підрозділ, у якому служив Олександр, захопив позиції ворога й почав їх утримання. Коли стало зрозуміло, що втримати позиції неможливо, Олександр організував евакуацію поранених і контрольований відступ, сам залишившись до останнього — прикривати побратимів. Його мужність змусила противника відступити, однак під час артилерійського обстрілу він отримав смертельне поранення.Указом Президента України Олександру Цебрію посмертно присвоєно звання Героя України.Тому я звертаюся до громади міста Умань із закликом: підтримайте перейменування вулиці Євгена Тищика на вулицю Героя України Олександра Цебрія!
👁 1,340 25-06-04 04:27
Сьогодні тобі виповнилося б 51…Пам’ятаю минулий рік, твій ювілей. Ти був безмежно щасливий, що в цей день за допомогою всіх небайдужих вдалося зібрати більше мільйону і придбати дрони для свого батальйону.Олександр загинув захищаючи нашу землю, наше завтра. Я знаю, які були важливі для нього його побратими і за час служби стали для нього рідними. Він завжди дбав за своїх, тих, кого він називав братами, з ким ділив кусок хліба і всі тяготи служби.Зараз хлопцям терміново потрібна допомога. Вийшов з ладу автомобіль, на якому евакуювали поранених, доставляли боєприпаси і все необхідне нашим хлопцям на позиції.Тому, в цей день наша родина відкриває збір. Всі кошти підуть на ремонт, щоб авто могло знову допомагати нашим воїнам виконувати бойові завдання і повертатися живими.Реквізити: Mono⬇️На ремонт автомобіля🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8cHysmaRiq💳Номер картки банки4441 1111 2105 0292ПриватБанк⬇️https://www.privat24.ua/send/hcykjДякую за вашу небайдужість!Слава Україні!Слава нашим захисникам!Вічна пам’ять Герою!
👁 3,900 24-07-18 06:06
Я колись читав, що на випадок планетарної, екологічної чи кліматичної катастрофи, десь є запаси елітарного насіння всіх культур, щоб на Землі ріс не бурʼян, а правильні культури. Щось схоже має бути і в нашій країні. Після війни до Верховної Ради та інші органи управління має прийти не «бурʼян», а наша еліта. І це не менш важливо ніж виграти війну! Ворога ми здолаємо, а що буде потім з країною? Хто будуть ті люди, які впливатимуть на її долю? Може та нечисть, яка довела країну за 30 років до війни? Чи ті, хто скопроментував себе і грабував нас під час війни? Ні і ще раз ні! Це мають бути нові еліти, які проявили себе в самий важкий час для країни, але…Але вони гинуть, згорають, як сухе гілляча на вогнищі війни. Ми втрачаємо історичний шанс все змінити!!! Звісно, нечисть з Верховної Ради чи гниди з Монако із задоволенням продовжать грабувати країну і після війни. А ви погодитесь на це? За що тоді гинули наші діти???Є люди яким я заборонив би йти на війну, бо це наше майбутнє, надія нації. На жаль таких залишилось не багато…Я не знайомий з @Oleh Sentsov, не бачив його фільми, не маю навіть спільних знайомих, але я глибоко поважаю цю людину за його шлях і боротьбу за Україну. І саме людям такого ґатунку я довірив би післявоєнну Україну🇺🇦