Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олексій Бойко 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Олексій Бойко 🇺🇦

@O_S_Boyko
Número de suscriptores: 511
Fotos: 1,890
Videos: 28
Enlaces: 27
Descripción:
Офіційний канал голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка

👥 Número de suscriptores

511
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

604
Promedio/Día:: 529
Promedio/Tiempo:: 447
ERR: 118.2%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 342 26-04-06 14:18
🎭Після світової прем’єри опери Дмитра Бортнянського «Креонт», яка торік успішно відбулася у Чернівецькому облмуздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської, для команди ініціаторів і творців було надзвичайно важливо, аби віднайдена нотна спадщина композитора поширювалася світом.Сьогодні мав приємну зустріч із засновником «Земляцтва буковинців у Києві», ідейним натхненником та основним меценатом постановки у Чернівцях — професором Миколою Проданчуком. Після прем’єри він ініціював створення унікального презентаційного видання, до якого увійшли ноти опери, що понад 250 років вважалася втраченою, а також світлини зі світової прем’єри.Крім того, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського розповсюдила електронну версію створеної Бортнянським партитури серед провідних книгозбірень світу.Надзвичайно вдячний за цей пам’ятний подарунок і за збереження культурної спадщини українського народу. Переконаний, що вже цьогоріч «Креонт» здобуде успіх на європейських сценах і стане вагомим інструментом нашої культурної дипломатії.🤝Співпраця із «Земляцтвом буковинців» триває. Професор Микола Проданчук та його однодумці готові підтримувати нові проєкти, які плануємо реалізувати на Буковині найближчим часом.
👁 460 26-02-26 17:49
Сьогодні у Чернівцях запрацював «Хаб 82» — відкритий простір взаємодії між 82-ю окремою десантно-штурмовою Буковинською бригадою та громадою міста.Це особлива подія для мене. Адже торік ми задумували, що це місце стане простором підтримки ветеранів російсько-української війни та їхніх родин. Це мав бути дещо інший формат, але з дуже схожим змістом і посилом. Відомі події не дозволили реалізувати ідею в тому вигляді, як планували спочатку. Але ми не зупинилися і всі разом за декілька місяців маємо гарний результат. Думаю, це один з перших просторів такого рівня. Нині Олександр Білоус, який був одним із натхненників створення ветеранського хабу, — військовослужбовець 82-ї ОДШБр. І я радий, що наша ініціатива отримала продовження та була реалізована воїнами Рідної бригади.«Хаб 82» — це простір, який об’єднує різні функції в одному місці. Де захисники й захисниці, їхні родини почуватимуться своїми. Тут працюватимуть психолог і юрист, представники підрозділу цивільно-військового співробітництва відповідатимуть на запитання членів родин військовослужбовців, які хвилюються за своїх близьких. Ті, хто прагне долучитися до складу бригади, отримають чітку й повну інформацію про службу.У Хабі проводитимуть заходи, спрямовані на підтримку сімей загиблих Героїв, а також освітні та психологічні тренінги для жителів громади.Найважливіше — тут про допомогу, довіру, відповідальність і реальні дії задля посилення українського війська.Бажаю успіхів команді та дякую друзям і партнерам бригади, які допомогли втілити цю ідею в життя.Спасибі воїнам за захист і кожен новий день.Слава Україні! 🇺🇦Рідна 82 Бригада завжди перша ! 🇺🇦
👁 498 26-02-17 09:01
Свідомо кілька днів не коментував ситуацію, яка знову розгортається навколо ОКНП «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни». А саме — на моє переконання, йдеться про чергову спробу «оптимізації» та об’єднання з іншим комунальним закладом області. Ще одна недолуга спроба департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА, яку вже намагалися реалізувати за каденції Запаранюка. Як відомо, вона завершилася нічим. Не дали.Це саме той ключовий заклад, який сьогодні потрібно розвивати, оснащувати та розширювати — попри будь-які «мережі». Адже людей, яким потрібні такі послуги, стає дедалі більше. Це заклад, де сформувався професійний колектив і де, завдяки проєкту «Recovery Ukraine», створено умови для надання якісної реабілітації нашим захисникам.Про шлях, який довелося пройти, аби залучити команду «Recovery» та реалізувати проєкт у нас, а також про роль тодішніх керівників, «фахівців», департаментів охорони здоров’я і капітального будівництва Чернівецької ОВА — поговоримо окремо. Двома словами — не завдяки, а всупереч.Вважаю, що будь-які трансформації цього закладу (принаймні під час війни) можуть призвести до погіршення якості надання реабілітаційних послуг і найнеобхіднішого відновлення.У зв’язку з цим у мене виникає низка запитань:– Навіщо цілому департаменту охорони здоров’я ОВА створювати робочу групу з 26 чиновників і депутатів для розгляду питань функціонування закладу? Повноважень самостійно здійснити відповідний аналіз замало? Чи фаху не вистачає?– Для чого підсовувати на підпис таке розпорядження, яке мало бути підписане ще попереднім головою?– Чи повідомляли нове керівництво Чернівецької ОВА про те, що подібні розпорядження та перевірки вже були? Які їхні результати?– Навіщо в розпорядженні зазначати: «з метою вивчення питання подальшого функціонування…»? Для збурення військових і ветеранської спільноти? Це зараз потрібно? Усюди вже навели порядок, і лише «госпіталь ветеранів» залишився?– Чому до цього часу, на п’ятому році повномасштабної війни, у нас на базі надкластерної лікарні ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» не створено повноцінного відділення реабілітації? Там немає фахівців і потужного колективу? Щодня не лікують і не надають медичну допомогу військовим і ветеранам? Чи об’єднати простіше?Повернуся до початку. Не коментував, бо очікував офіційну позицію тимчасового керівництва Чернівецької обласної ради — Гуйтора (до речі, відповідно до вказаного розпорядження, співголови цієї робочої групи. І відсутнього під час засідання у закладі. Не цікаво.), як засновника цього комунального закладу. Позиція, як завжди, відсутня. Так, розумію — є інші пріоритети. Не військові.P.S. Наведу реакцію та коментар працівників госпіталю ветеранів:У період воєнного стану госпіталі працюють на межі можливостей, а медичний персонал — у стані постійного фізичного та емоційного виснаження. Саме тому сьогодні від держави очікується насамперед підтримка: додаткове фінансування, кадрове підсилення, забезпечення обладнанням і створення умов для зниження професійного вигорання. Перевірки не повинні перетворюватися на інструмент тиску. У час війни головне завдання держави — допомогти медичній системі вистояти, а не ускладнювати її роботу надмірними контрольними заходами.
👁 430 26-02-12 18:19
У звʼязку зі змінами у законодавстві та зменшенням можливостей для отримання житла за державною програмою «єОселя», а також через завершення дії обласної програми компенсації тривідсоткової ставки платежів для окремих категорій громадян (зокрема, військовослужбовців), вважаю за необхідне вжити заходів, спрямованих на підтримку військових.Адже сьогодні вони захищають країну та кожного з нас і не всі мають змогу забезпечити житлом себе та свої родини. Відтак виступаю з ініціативою, аби обласна рада звернулася до Чернівецької обласної військової адміністрації та Департаменту соціального захисту населення ОВА з пропозицією щодо розроблення нової або продовження дії попередньої програми на новий термін. Вважаю, що такий проєкт рішення має бути винесений на розгляд сесії невідкладно. Окремо наголошую: тимчасовий керівник обласної ради Гуйтор мав би не просиджувати безцільно свої штани, набираючи до апарату некваліфікованих людей та зводячи своє «велике бажання» допомагати військовим до формального поплескування по плечу, а подумати про людей, котрим зобов’язаний тим, що Буковина сьогодні є надійним і мирним тилом.
👁 464 26-01-29 17:07
Узяв участь у засіданні чергової сесії обласної ради VIII скликання. Приємно, що була явка депутатів. Схоже, що більшість — усе-таки відповідальні люди. І тут хотів би звернути увагу громади на те, що потрібно стежити за роботою своїх депутатів. Бо тільки за справами (а не словами) можна оцінити діяльність обранця і справжню мету, з якою він отримав мандат. Тому що депутат, за якого віддали навіть всього 15 голосів, має цінувати і нести відповідальність перед своїм виборцем, а не відстоювати у раді свої політичні чи інші інтереси. Що, на жаль, має місце у нас.По суті:✔️ Про сьогоднішні заяви фракції «Народний контроль» щодо звільнення Буковинського державного медичного університету від плати за оренду майна. Вони знають, що це незаконно. Та замість чітких пропозицій механізму компенсації з обласного бюджету — але вже всім навчальним закладам, а не тільки одному, де ти працюєш і електорат якого «обходжуєш», — маємо порожні, переважно популістські гасла. Якщо це дійсно ваша мета?!✔️ Про сесії, які мали б відбуватися по четвергах. Питання, яке неодноразово вносилося у порядок денний, але не набирало необхідної для підтримки кількості голосів. Популізм. ✔️ Сумно, що тимчасовий Гуйтор не може розібратися в елементарних речах. Натомість блискавично ставить на голосування пропозицію того ж депутата Скорейка щодо швидкої розробки положення про приватизацію. Нагадаю, що таке положення відсутнє (свідомо нами не розроблялось) з метою збереження майна, а не розбазарювання його у «потрібні руки», як це було за попередньої каденції. Тепер у Гуйтора, мовою оригіналу, на шостому році каденції і під час війни..! з’явилося баластове майно!!! Простими словами — лежить не так. Треба дати раду. Можливо це і є справжньою причиною взяти владу у обласній раді?! Я вдячний депутатам, що не підтримали цю «ідею».✔️ Депутатка Грицку відкликала свою ініціативу, що стосувалася передачі земель громаді міста! Йдеться про проєкт рішення «Про передачу земельних ділянок із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області у комунальну власність Чернівецької міської територіальної громади». Як це? Так переживала фракція «Слуга народу» за передачу цих земель?! Приписували мені як голові цей «недолік» при висловлені їх недовіри, а тепер відкликали? Так можна було?!✔️ І що ще показово. Фракції «Народний контроль» та «Слуга народу» не підтримали звернення «Європейської Солідарності» до центральної влади щодо недопущення запровадження обов’язкового ПДВ для малого бізнесу. Це взагалі злочинна ідея — оподатковувати підприємців, котрі на єдиному податку. І я дякую Оксані Продан за велику роботу на рівні України у цьому напрямку. А кому служать такі фракції?? Тому, шановні виборці, ще раз прошу і звертаю вашу увагу: будь ласка, вникайте у роботу своїх депутатів.🥱 Звичайно, всі присутні вчергове зазнали «психологічного насильства», бо були змушені слухати настанови «честі і совісті» буковинської політики Івана Миколайовича Мунтяна.✔️ Щодо порядку ведення сесії — були й порушення регламенту та інші недоліки в організації. Хоча зарікалися. Сумно. 🤝 Окремо висловлюю вдячність колегам за підтримку рішення про призначення професора Дмитра Домбровського генеральним директором ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня». Це важкий і довгий період боротьби за правду, яка існує. Працюємо далі.
👁 489 25-12-31 15:38
Про 2025-й — лише з вдячністю.Воїни, Захисники й Захисниці, низький уклін вашій сміливості та героїзму за кожен день. Спасибі за те, що ми живі, працюємо, допомагаємо, за віру в серці й майбутнє для наших дітей. Дякую за Україну!Цьогоріч я завершив роботу на посаді голови Чернівецької обласної ради, яку обіймав майже п’ять років. У 2020-му розпочинав свій шлях із новими ідеями та безліччю планів розвитку краю й громад. Попри обставини, які називаю «зустрічним вітром», вдалося чимало.У лютому 2022 року ми увійшли в нову реальність. Шок і невідомість змусили всіх почуватися наче над прірвою. Вистояти допомогли згуртованість, гостре відчуття справедливості та самовідданість Збройних Сил України.Ми продовжили роботу в нових умовах — з іншими завданнями й пріоритетами. Без бюджету, але з надійними партнерами й меценатами. Під сиренами, але з подвійним натхненням. У постійній напрузі, але з творчими підходами. Виклик було прийнято — тому що кожен був на своєму місці саме в цей непростий час.Радий, що зумів створити сильний колектив і об’єднати справжніх. І це, мабуть, один із найважливіших результатів. Приємно, коли про твою роботу говорять інші. Дякую за ініціативу та погляд збоку всім, хто був поруч упродовж каденції (відеопідсумки нашої спільної роботи — вже незабаром).З Новим роком, дорогі краяни!Нехай здійсниться найзаповітніше бажання.🇺🇦Слава Україні!
👁 417 25-12-29 12:39
Сумно, що тимчасове керівництво обласної ради перетворює найвищий орган місцевого самоврядування на несуб’єктну інституцію з абсолютно некомпетентними фахівцями. Можливо, якісь вищі сили примусили їх займати ті посади, на яких вони сьогодні тимчасово перебувають?! Інакше як можна пояснити допущення таких грубих помилок, що демонструють повну професійну необізнаність цих людей? Як може начальник юридичного структурного підрозділу апарату обласної ради (з вищою юридичною освітою?) підготувати такий запит, а підписати його — цілий перший заступник голови обласної ради (кандидат політичних наук?)? Що ці чиновники можуть гарантувати громаді, нашим співгромадянам, коли не знають елементарних норм застосування базового Закону України «Про звернення громадян»?? Думаю, відповідь очевидна. Шкода людей, які там працюють і справді є фахівцями своєї справи, бо їм важко.P.S.: Про пріоритети цих «кандидатів політичних наук» свідомо нічого не пишу. І так усім зрозуміло — лише «вболівають»!Часи Шилепницького минули…
👁 371 25-12-06 09:07
Мріючи про мир і життя без тривог уже не один рік, ми зрозуміли: за надію потрібно боротися. Майбутнє – відвоювати. За міжнародну підтримку – вистояти у найважчих боях, бо допомагають тим, хто не здається. За демократію й свободу – стати стіною перед агресором. Навіть аби просто бути на рідній землі – потрібно битися.Безмежна вдячність воїнам Збройних Сил України за те, що стали до бою з російським злом. Єдині, кому вистачило сміливості дати відсіч агресорам, коли світ лише оговтувався від шоку. Завдяки вам, наші Захисники та Захисниці, ми продовжуємо вірити, що десь за обрієм народжується світло, здатне розвіяти пітьму війни, яку приніс ворог. Попри всі спроби нас зламати і після кожної важкої ночі. І сьогодні, коли Святий Миколай приносить дива в українські домівки, ви – його земні ангели. Бо щодня бережете людей і країну, аби Чудотворець мав до кого прийти. 💪Воїни ЗСУ – захисники й поборники миру – перші, хто вартий найпрестижніших премій світу! Бо ніхто не зазнав стільки випробувань і болю, аби повернути цей мир додому.🇺🇦Дякую за ваш подвиг! Із Днем Збройних Сил України!Із Днем Святого Миколая!
👁 589 25-10-15 19:06
Ми йдемо до суду. Публічного суду. Дорогі буковинці та всі, хто підтримував мене на посаді голови Чернівецької обласної ради! Як завжди – відкрито й без маніпуляцій. Ми з командою звертаємося до суду та будемо оскаржувати рішення про припинення моїх повноважень, ухвалене на 20-й позачерговій сесії. Це не про статус, амбіції і посади. Це про справедливість. Планів подавати до суду не було. Бо справді вірю в демократичні, законні цінності. Але як це проведено, хто це робив (стає відомо) та подальші події показали: те, що відбувається – це не про демократію і вже точно не про розвиток. Це повернення до «договорняків», тиску і шантажу.Звинувачення, озвучені депутатом Скорейком як підстава для висловлення недовіри, – огульні й нічим не підтверджені. Ми зобов’язані їх спростувати і публічно довести їхню безпідставність. Йдеться не про посаду, а про справедливість, про чесну роботу й авторитет, здобутий наполегливою працею впродовж п’яти років.На жаль, бачимо, як Чернівецька обласна рада перетворюється на структурний підрозділ ОВА. Депутати та люди, які мене підтримують перебувають під постійним тиском. Добре замаскованим тиском. Нам говорять про погрози мобілізацією, кримінальними справами, звільненнями. Звичайно це публічно ніхто не скаже. І ми їх розумієм. Один із ініціаторів недовіри, який сам перебуває під слідством за корупцію, сьогодні намагається керувати обласною радою. Хоче впливати на працівників апарату, бо вважає їх неугодними. Це про страх, контроль і бажання поставити «потрібних» людей на «потрібні» місця. В тому числі на комунальні заклади. За яких умов це відбувалось при його головуванні ми всі памʼятаємо. Їх ніхто не захистить. Немає кому. Декілька фактів, які говорять самі за себе:✔️Відкликано (не подано) ініційований мною позов до Чернівецької ОВА щодо неправомірного, системного затвердження обласного бюджету та обласних програм Чернівецькою ОВА;✔️Не подано на розгляд депутатів звернення про можливе втручання голови ОВА Запаранюка в роботу ТЦК, попри наявні докази та резонанс.✔️Перспективний план мережі закладів загальної середньої освіти проголосований сьогодні на засіданні сесії внесений за наявності всього 13 (з 52) офіційних позицій щодо цього питання територіальних громад. Вважаю це перекладення відповідальності за наслідки на депутатський корпус. Запамʼятайте це рішення. ✔️Питання передачі земель громаді Чернівців, яке мені закидали як «саботаж», тепер взагалі не розглядають. Виявляється воно не «на часі». Не готове. Це і є справжня позиція цих фракцій. ✔️Проєкти рішень вносяться «сирими», з помилками, аби тільки виконати політичне замовлення.✔️Нам говорять про наміри не продовжувати контракти з керівниками комунальних закладів лише через їхню «лояльність» до мене, а не по результатах діяльності. Мій допис від 11 вересня переглянули понад 130 тисяч людей. Я отримав тисячі повідомлень підтримки. Вважаю, що це справжня оцінка моєї роботи на посаді голови обласної ради. Люди кажуть: треба боротися. І ми будемо боротися.Тож звертаємося у суд заради справедливості — щоб публічно довести: реальних підстав для мого звільнення не було. Я готовий до тиску, критики і відкритого публічного процесу. Як і був готовий до сесії 11 вересня.
👁 390 25-10-02 07:59
Шановна буковинська громадо, шановні колеги депутати!30 вересня під час засідання Колегії Чернівецької обласної ради було погоджено порядок денний чергової сесії, запланованої на 15 жовтня. Серед питань, які внесені на розгляд депутатів, – проєкт рішення «Про затвердження Перспективного плану мережі закладів загальної середньої освіти, що надаватимуть послуги профільної освіти у Чернівецькій області з 2027 року».Ця реформа викликає серйозні дискусії й занепокоєння серед жителів краю. Адже за красивими формулюваннями ховається реальна загроза обмеження права дітей на здобуття повної середньої освіти за місцем проживання. Особливо гостро це може позначитися на мешканцях невеликих і віддалених громад.Згідно з умовами, які пропонуються, для того, щоб держава фінансувала профільний ліцей, у 10–12 класах має навчатися не менше ніж 288 учнів. Для багатьох громад ця вимога є нереальною. Це означає, що школи будуть закриватися, адже місцеві бюджети не матимуть змоги утримувати їх самостійно. Учні ж будуть змушені долати великі відстані до інших шкіл або жити в гуртожитках.Закликаю колег-депутатів не підтримувати цей проєкт рішення і не допустити подібного «покращення», яке загрожує майбутньому наших дітей. Тим більше, що обласна військова адміністрація має повноваження затвердити Перспективний план власним розпорядженням, але не робить цього, усвідомлюючи, що рівень невдоволення громад лише зростатиме. Натомість пропонується перекласти відповідальність на депутатів, щоб уникнути негативної реакції людей.Я категорично проти того, щоб заклади освіти у невеликих та віддалених громадах втратили державне фінансування. Це фактично означатиме їхнє закриття. А саме школа часто є тим чинником, який утримує людей від виїзду з громади. Без доступу дітей до якісної освіти родини залишатимуть свої домівки, і розвиток таких територій буде зупинено на роки.Ми маємо думати насамперед про людей і захищати їхні інтереси. Не можна допустити подібних рішень, особливо у час, коли за майбутнє України наші воїни щодня віддають життя. Потрібен конструктивний діалог і виважені рішення, які не руйнуватимуть систему освіти на місцях, а сприятимуть її розвитку.P.S.: те, що найвищий орган місцевого самоврядування перетворюють на «структурний підрозділ» обласної адміністрації немає жодного сумніву. Основне завдання тимчасового керівництва обласної ради- це без обговорення виконувати всі забаганки ОВА та прикривати їх теперішню «діяльність». Але про все згодом.