Fuente
ВСП ОМФК КНУ | 13 грудня Червоний корпус Київського національного університету імені ...
254 Vistas/Alcance
2025-12-18 05:23
Mensaje №392
13 грудня Червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка перетворився на простір щирих розмов, сильних історій та натхнення. Саме тут відбувся фінал першого щорічного молодіжного фестивалю «СуперКияни очима молоді» – події, що об’єднала активну й небайдужу молодь Києва 💛Для нас було дуже цінно провести фестиваль саме у Червоному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка – місці сили, знань і свободи думки!! Щиро дякуємо університету за відкритість і підтримку молодіжних ініціатив, для нас це надважливо!!!Підчас події ми знайомилися з реальними СуперКиянами – людьми, яких обрала сама молодь у межах загально міського опитування громадської думки. Вручення відзнак "СуперКияни очима молоді" стало моментом публічного визнання тих, хто щодня змінює місто власним прикладом, через волонтерство, творчість, активну громадянську позицію🪽Фестиваль був наповнений живими розмовами, мотиваційними виступами, майстер-класами, інтерактивами, розіграшами цінних подарунків від наших партнерів і спільним створенням портрету «СуперКиянина» – збірного образу прикладу наслідування, символу єдності та сили молодіжної спільноти🫂Важливою складовою заходу стала участь ректора КНУ імені Тараса Шевченка Володимира Анатолійовича Бугрова, який на думку молоді Києва, також є взірцем та прикладом для наслідування. Окрему щиру подяку висловлюємо директору нашого коледжу Борису Вʼячиславовичу Гапріндашвілі – за довіру, підтримку та віру в молодь на кожному етапі реалізації проєкту.Цей день став черговим доказом: молодь Києва – сильна, вільна, небайдужа, свідома та готова брати відповідальність за майбутнє міста на себе 💙Дякуємо кожному, хто був частиною першого щорічного фестивалю «СуперКияни очима молоді»! Фестивалю, що вчергове доводить: молодь це майбутнє! І цьому майбутньому є на кого рівнятися! Нас оточують ті, хто власним прикладом доводить, що маленьких кроків і неважливих дій немає! Спільно, разом ми творемо майбутнє нашого міста, нашої столиці і країни вцілому! І це лише початок!!! 😎