Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Niksol.com.ua
Añadido 14 jul. 2024

Niksol.com.ua

@Niksolcomua
Número de suscriptores: 1 027
Fotos: 1,180
Videos: 140
Enlaces: 38
Descripción:
Niksol-Нова якість рибалки. Вітаємо вас у нашому каналі 🤝

👥 Número de suscriptores

1 027
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: +23

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,370 26-02-24 08:48
Niksol Kraken Pop-up 8/10mm Це насадки високої плавучості для лову BigFish коропа та амура. Спеціально для великої риби!Мають два кольори та два розміри в одній банці, а також вимиті відтінки.Аромат дуже смердючий, як і всі насадки від Niksol.За мою риболовну практику та тестів 2025р, основану на таких водоймах:Марʼївське восховище, Карпич, Орлеан, Прапор, Вовкове, Доброгостів, Великі Береги, озеро Bounty,Самостріли, я дійшов висновку,що саме в таких кольорах та насичених вонючих аром ці насадки гарно ловлять велику рибу. Мої досягнення та переможні місця , номінації Big Fish водойми, великі риби доби, номінації шапка, тому підтвердження. Також були задіяні декілька простаферів, які теж досягали гарних результатів.Тож я впевнений, ви обовʼязково будите приємно вражені результатами з нашою продукцією.Гачки які ставе на жало: Korda 8-6-4, Gamakatsu specialist R 8-6-4-2 Haybussa 8-6-4CarpPro wide gape in turned 8-6-4Доступні для замовленняТелефон 0669997218Вартість 200грнНабір 4 смаки 650грн
👁 429 24-10-28 09:29
Всім привіт. Щойно приїхав з турніру по Короповій ловлі з водойми Карпич.Формат: 10 крупних риб, але в звязку з холодною погодою, змінили на 7 риб, так як боялися що можуть не закрити таблиці. Залік з 4х кг.Сектор 1 дамба.В якості корму вирішив використовувати програму Squidnik, хоча на Карпичі дуже гарно працюють наші бойли Krill, проте для хололної пори, вони вже затяжкі, жирніші й менш єфективні, а Squidnik легше розчинні, ароматніші, та як показують останні звіти, гарно прпцюють, тому вибрав Squidnik. .Одного бойла замало , тому наступним інгредієнтом була варена конопля, крушений бойл та багато ліквіду Squidnik щоб попитати дно озера. Але, в якоїсь флет суміші всеж той улюблений кріль. Method mix Krill. Він легкий, розсипчастий, активний та ароматний. Завсім не насищає рибу, але гарно манить. Відверто скажу та признаюсь, великої практики та досвіду в трофейному карпфішингу я не маю, тільки йду до цього, а ось в Method ловлі вже понад 10років, тому обираю ловити на Flat та перевіряю окремо класику  з вареним насадочним бойлом 20-24мм. Отже варений бойл стоїть довго та відгуку риби не має, а ось на Flat та Wafters покольовки до 1 години як в день так і вночі. Обираю тактику перебирати рибу дрібною насадкою, та заповнювати таблицю найбільшею.  Так і працюємо. Вдень стоїмо, риби не має, на докорм спомба чи кобри не реагує, проте вніч, хоч годинник звіряй. 4-5 риб завжи ж. Промаркерившись визначили три виражені точки, і з них, працювали.  За кормом риби взяли мало, а ось біля корму 2-3м або в кормі клювала активно.За три доби у нас витрачено 18кг вареного і 8кг коноплі, 2 бутилки  ліквіду. 3кг метод міксу.Три доби ми йшли попереду, але  нас постійно піджимав сектор 5, і врешті решт, за 4 години до фінішу вони зловили коропа 17+ тим самим обійшли нас трохи більше як на 3кг. Знаючи що вдень риби у нас не буде, ми дуже сильно розчарувалися, прям були спустошені.. Це не мов, будувати три дні картковий дім, і ось остання картка, і все рухнуло, уявляєте? Для нас ця дуже прикро, руки упустилися, але надія є, а здравий розум, статистика каже що не буде діла... Домучали до фішішу, не шуміли, тримали вудки трохи довше перезакид по 2години, але ні... 2 місце Фініш...Вже вдруге програємо. Перший раз на турнірі Dragon 1 кг, а на закритті 3кг...Висновок: корм працює 100% рекомендую.Тактичні рішення потребують переосмисленню та можливих перебудов. Як сказали дуже досвідчені сусіди та багаторазові чемпіони Карпмяа, що ви молодці, все зробили вірно, а велика риба це випадок...Як вважаєте ви?  Пишіть в коментарях свої поиклади, поради, звіти з ваших рибалок, спостереження, та відгук про нашу продукцію. Щіро дякую що ви з нами🤝!
👁 1,400 24-10-13 06:47
Як розвиднилося - почали шукати нові точки - вдалося знайти спершу одну, яка й дала в першій половині дня кілька риб. Тільки вона. А в другій половині - одну рибу. Це була просто катастрофа!Працювали тільки одна точка, як що це можна назвати "працювала".... Зіг-ріг - на який підловлювали деякі сусіди - у нас геть не давав відгуку! Вдень взяли з Артемом легенький фідер та сіли на нашу ближню "Фрістайлову" дистанцію, яка завжди давала підлящиків, невеликих коропців та амурчиків. Незначне загодовування годівничкою і очікування - темп 10 хвилин - і нічого - десь через годину потужний загиб - щось немаленьке! Артем радісно виважував, але в підсаку - товстолоб! який не в заліку. Вперше товстолоб в цьому сезоні на фрістайл.... з дна.   Ввечері мозговий штурм - як результат - повна відмова від зернових - тільки бойли і пелетс. Також Андрій запропонував нову точку лову, яка в результаті нам і давала половину спійманої риби.   Ніч та ранок пройшов відносно непогано, у порівнянні з іншими командами, але на жаль так і не вдалося вибороти 3 місце - не вистачило 6 кг.   Дякую Миколі Солодовнику за підтримку і гарну продукцію, яку я вже давно використовую і яка ловить рибу навіть в нелегких умовах. А також за організацію турніру - вона на висоті!   Дякую своїй команді, що зібралися і таки позмагалися. Зараз є багато про що подумати, що змінити та з чого винести уроки.Дякую суперникам за боротьбу.Вітаю всіх призерів - ваша перемога в складних умовах ловлі цілком заслужена! Тисну руку!   P.S. А взагалі мені дуже подобається саме така риболовля - де є питання, на які потрібно знайти відповіді, підібрати корм, знайти точки лову, де зараз є риба, думати та швидко змінюватися. А рибозаготівля, де клює в закид на що не кинь у воду - то трішки не моє ;).
👁 390 24-08-14 06:27
Чергове досягнення нашої команди CarpPro Niksol з продукцією Niksol.Цього разу приймали участь у турнірі Grand Flat League на водоймі Марївське водосховище.Нами було спіймано за 45годин 1 тону 104кг.Так як дуже жарко, вода тепла, короп активний викорисиовували над солодку програму Tiger Nut варені та розчинні бойли разом з коноплею та плодами горіха Chufa. Спочатку приплив тузік, і не дивно, бо солодощі, і вже через годин 7 підійшли міцні риби, які домінантно витіснили малька, та стояли в черзі за їжею. Велика риба нашої команди 19,120кг.На цьому етапі було випробовано новинку #CarpPro New Spod D-carp 3,75 5,5lb. Працювали спомбом Large на дистанції 70 та 95 метрів. Бланк гарно розкривається та витримує силові закиди. Надійний інструмент для спорту та вихідного дня.Поряд стояла команда з кормом від дуже відомого виробника, і радує тє, що наш корм, не програв. Розвиваємося у правельному напрямку.Дякую вам, що ви з нами та підтримуєте нас, довіряєте нам. Це мотивує мене на нові досягнення та якість.
👁 1,300 24-07-30 17:37
По жеребкуванню попав для себе уже в знайомий сектор А3 по водоймі, він являється одним із най глибоководнішим та з декількома перспективними місцями на дні, з яскраво виражена русловою частиною та декілька твердих участків де риба харчується. Зі старту кормлю дві дистанції і вже на першому зважуванні здаю дві непогані риби які попадають в таблицю десяти крупних риб 6+ та 5+ кг. Трішки здивований результату так як не було дрібної риби, якої  на #Лагуна2 дуже багато. Поки що все йде за планом, але трошки хвилююсь за ніч. Працюю по програмі роблю обільні закорми протягом двух годин насипаю великої фракції та заливаю все ліквідом за рецептом. Майже всю ніч точки мовчали перезакид, зміна насадок з  маленьких на великі  ні до чого не призводило, я вже почав сумніватися в правильності моїх дій та вирішив не експериментувати та ловити на добре перевірені насадки із серії #LegendWafters , і це дало результат з трьох годин ранку в мене почала клювати риба яка стала на точку і в продовж трьох годин я не припиняв її витягувати. За три години я спіймав 61 кг це було 12 риб середньою вагою 5+ кг, тут я видихнув так як програма спрацювала але з 7 ранку точки мовчали до фінішу ще 5 годин вирішив приготувати ще сподову суміш та зробити закорм і ця дія моя принесла результат. До самого фініша я ловив рибу проте на точці почала з'являтися біль дрібна денна риба. Під фінішний сигнал зловив ще одну гарну рибу 6+ кг яка поставила остаточну крапку в моєму гарному виступі. Формат сподобався, в турнірі приймали участь міцні суперники які не давали розслабитися. Є багато над чим працювати так як особистий залік потребує багато гарної підготовки дисципліни та організації всіх логістичних процесів в секторі. Чекаю наступний турнір в такому форматі. Дякую всім за боротьбу до нових зустрічей на водоймі. Дякую Миколі за поради в кормовій програмі.Дуже гарний подарунок від  Carp Pro дякую вам.Дякую Рибальський клуб "Флагман" за організацію риболовних змагань.👍