Fuente
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЩО РОБИТИ ЯКЩО ВИ ЗАГУБИЛИСЯ В ЛІСІ1. Найперше, що вам потрібно зробит...
1 660 Vistas/Alcance
2026-02-05 06:00
Mensaje №4841
ЩО РОБИТИ ЯКЩО ВИ ЗАГУБИЛИСЯ В ЛІСІ1. Найперше, що вам потрібно зробити - це заспокоїтись. Тривога не дасть оцінити ситуацію та почати будувати план що робити далі;2. Якщо компаса чи годинника в вас немає, орієнтуватись прийдеться за мохом на стовбурах дерев;Мох і лишайники виростають частіше на північній стороні каменів і стовбурів дерев. Кора дерев чистіша, світліша й еластичніша з південного боку, темніша й грубіша - з північного.
3. Якщо ви чуєте далеко людей, то встаньте на місце з якого вас буде краще видно та кричіть, це допоможе відлякати і диких тварин які можуть бути поряд; 4. Якщо нікого поряд немає то старайтесь згадати з якого боку ви прийшли. Якщо не можете то знайдіть струмок, та йдіть вниз по ньому (він має вивести вас до людей);5. Якщо пощастило і ви вийшли в якесь село, або знайшли людей то не соромтесь до них підходити. Може пощастити і люди допоможуть, деякі можуть залишити вас в себе на ніч;6. Якщо нічого не допомогло, і ночувати прийдеться в лісі то облаштуйте собі місце для відпочинку, та постарайтесь розвести багаття. Писати як його розвести не буду, бо в лісі банально може не бути ні каменів ні сухих гілок, тому якщо йдете в ліс беріть з собою запальничку, ніколи лишньою не буде.