Fuente
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЩО РОБИТИ, ЯКЩО «ТИ ЗАНАДТО СИЛЬНО РЕАГУЄШ»Чи чув ти колись ці фрази: ...
2 430 Vistas/Alcance
2025-10-02 05:00
Mensaje №3838
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО «ТИ ЗАНАДТО СИЛЬНО РЕАГУЄШ»Чи чув ти колись ці фрази: Ти перебільшуєш, не драматизуй? Вони звучать так, ніби з тобою щось не так. І в нас виникає сумнів: а може, я справді реагую занадто сильно? Перш за все - твоя реакція нормальна1. Твої емоції мають право на існування, а якщо комусь це не подобається, нехай бере валідол і йде собі даліСльози, сміх, злість - усе це нормально. Якщо ти відчуваєш, значить ти жива, тут немає «занадто». Не вибачайся за свої почуття2. Розпізнавай знеціненняФрази на кшталт:- Це просто жарт- Тобі здалося- Ти перебільшуєшчасто використовуються, щоб перевести увагу на тебе і зробити винною. Тобі не треба це приймати бо далі буде гірше 3. Дозволь собі простірЯкщо емоції переповнюють:- подихай- вийди на вулицю- запиши, що відчуваєшЦе не «стримування», це турбота про себе4. Ідеальна версія себе = пасткаМи часто думаємо: «Якщо буду тихою/спокійною/ідеальною - мене полюблять» Ні. Ідеалізація себе не робить щасливою. Треба прагнути щасливої версії себе