Fuente
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЧАСТИНА 2. НОВА ЛЮДИНА, ЩО ПИТАТИ ПРИ 2...3...4 і так далі зустрічі Пи...
5 900 Vistas/Alcance
2025-01-25 13:28
Mensaje №1684
ЧАСТИНА 2. НОВА ЛЮДИНА, ЩО ПИТАТИ ПРИ 2...3...4 і так далі зустрічі Питання на цьому етапі мають бути направлені на вибудовування емоційного зв'язку, питай у людини про її внутрішній світ, а не тільки про зовнішні фактори.Питання:Що в мені тобі найбільше подобається? Чи є для тебе певна річ або події які є занадто серйозними, що про них не можна жартувати? Як ти вважаєш які недоліки людства бажано виправити, чи є ці недоліки у тебе? Чи бачиш ти в мені якісь недоліки, якщо так то які та як мені їх покращити?Який у тебе в житті був самий крінжовий момент за який тобі ну соромно або незручно? Коли ти останній раз плакав(ла)? Зазвичай ти плачеш на самоті чи з кимось?Яка метаріальна річ для тебе несе найбільшу цінність, яку би ти врятувала під час пожежі? Чи є у тебе бажання бути відомою людиною?Опиши свій ідеальний день у майбутньому, до якого ти йдеш? 😃 - Зберігай собі ці питання щоб потім коли будеш йти на зустріч знати про що говорити.Продовження теми далі буде, так само як і картинка до поста трохи оновимо дизайн мемів 😈