Fuente
НЕ ПOВ, А РІЛ | ПЕРШІ ПОДАТКИ: ЯК НЕ ЗАПУТАТИСЬ? Коли влаштовуєшся на роботу, з твоєї ...
7 200 Vistas/Alcance
2025-01-14 20:12
Mensaje №1481
ПЕРШІ ПОДАТКИ: ЯК НЕ ЗАПУТАТИСЬ? Коли влаштовуєшся на роботу, з твоєї зарплати будуть забирати 23% (це ПДФО 18% + військовий збір 5%). Наприклад, якщо тобі обіцяють 10к, на руки отримаєш 7.7 тис грн. (Або 10 к якщо ти домовишся, що податки будуть платити вони). Маєш додатковий дохід з фрілансу? Не тупи - задекларуй його до 1 травня наступного року. Інакше податкова намалює тобі такий штраф, що місяць будеш їсти один доширак.Всі документи про доходи (квитанції, договори, чеки) - ЗБЕРІГАЙ. Бо потім заколупаєшся шукати, коли податкова попросить.Не шариш як подати декларацію? Заходь на cabinet.tax.gov.ua - там все розжовано для таких як ми.КУДИ ПЛАТИТИ? Якщо працюєш офіційно - всі податки автоматом забирають з зарплати. А якщо фрілансиш - можеш заплатити через Приват24/Моно (розділ "Податки"), або в будь-якому банку, просто покажи їм свій ІПН (це той довгий номер, який ти отримав в 16 років).Напиши ПЛЗ у коментарях, ЩО САМЕ у механізмі податків ти не розумієш, і я зроблю на це окремий гайд