Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко
Añadido 06 ene. 2025

Володимир Назаренко

@NazarenkoVolodymyr
Número de suscriptores: 362
Fotos: 579
Videos: 250
Enlaces: 667
Descripción:
@VolodymyrNazarenko_bot
Fuente

Володимир Назаренко | РУБРИКА #ОглядрубежівТижневий огляд ситуації в зоні відповідальності Б...

Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко Володимир Назаренко @NazarenkoVolodymyr
153 Vistas/Alcance 2025-12-28 10:15 Mensaje №1671
РУБРИКА #ОглядрубежівТижневий огляд ситуації в зоні відповідальності Бригади «Рубіж» з того, що ми можемо вам розповісти 🤫Ворог провів серію масованих штурмів, кинувши в бій до 30 одиниць техніки та кілька хвиль піхоти, сподіваючись на чисельну перевагу. Спочатку йшла морська піхота на БТРах, потім танки та БМП, а на завершення — групи на квадроциклах. Усі ці колони були розбиті нашими бійцями ще на підступах, а понад сотню окупантів було ліквідовано» 🚜💥В інший день окупанти намагалися використати туман і мороз для прориву, навіть кидали танковий міст, щоб подолати перешкоди. Проте наші дрони та мінування спрацювали ідеально. Протягом дня було знищено три танки, близько одинадцяти бронемашин та п'ять квадроциклів. Ворог просто розбігався по посадках, де його методично добивали наші скиди та важкі дрони 🚁🔥Зазначимо, що важливою запорукою успіху стала гарна взаємодія бійців Бригади "Рубіж" та суміжних підрозділів Сил оборони України. Лише у єдності та повній самовіддачі ми зможемо дати гідну відсіч ворогу💪🇺🇦Морози та відсутність елементарної логістики змушують російських солдатів шукати порятунку в українському полоні, тікаючи від голоду та обморожень. Так, нещодавно воїни Бригади "Рубіж" взяли в полон росіянина, який пробув на позиціях кілька тижнів. У них немає ні їжі, ні води, все замерзло, а медицина відсутня як явище. Він просто пішов здаватися, бо це був єдиний шанс вижити. Реалії ворога — це повна байдужість їхнього командування, яке залишає своїх солдатів замерзати в полях 🥶🏳️Ситуація залишається динамічною та складною, ворог кидає всі сили, щоб просунутися під прикриттям негоди. Підтримуйте Сили оборони та нашу Бригаду «Рубіж». Разом ми вистоїмо 💪🛡ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ | ЧАТ-БОТ | НАШ МЕРЧ🔥 | Facebook | Instagram | YouTube