Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко
Añadido 06 ene. 2025

Володимир Назаренко

@NazarenkoVolodymyr
Número de suscriptores: 362
Fotos: 579
Videos: 250
Enlaces: 668
Descripción:
@VolodymyrNazarenko_bot
Fuente

Володимир Назаренко | Рубрика #оглядрубежівТе, про що ви постійно запитуєте наших воїнів, і ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко Володимир Назаренко @NazarenkoVolodymyr
107 Vistas/Alcance 2025-06-01 09:12 Mensaje №1370
Рубрика #оглядрубежівТе, про що ви постійно запитуєте наших воїнів, і те, що ми можемо вам розповісти 🤫На Лимано-Куп'янському напрямку, у зоні відповідальності Бригади "Рубіж", ворог займається накопиченням своїх сил. Малі штурмові групи ворога кількістю 2-4 окупантів вздовж всієї лінії розмежування намагаються знайти "сліпі" зони в нашій обороні, аби потім скоординувати туди більше сили ворога. Ці спроби фіксуються, групи вороги ліквідовуються. Через такі невеликі, але постійні штурмові дії, наші оператори БПЛА працюють 24\7, за що їм честь і хвала 💪На Сіверському напрямку ситуація схожа - великих скупчень ворог поки не збирає, техніку також не використовує — за останній час найбільша група, яка була зафіксована, це два взводи окупантів (приблизно 60 штиків), які були знищені артилерією та дронами 🔥Через дощову погоду ворог поки відклав плани по великому мотоциклетному штурму — резерви зосереджені у тилах, різко піти у наступ вони не зможуть, розвідка фіксує всі їхні переміщення. На ймовірних напрямках ворожого наступу продовжуємо готувати мінні загородження, та інші сюрпризи 😏Продовжуємо фіксувати використання ворогом газових боєприпасів - окупанти закидують наші позиції нервово-паралітичним газом невідомого походження, який миттєво зводить м'язи, та віднімає можливість рухатись. Передаємо привіт всім міжнародним конвенціям по забороні подібного озброєння, запрошуємо всіх підписантів у гості 🤡З цікавого: На цьому тижні було схоплено двоє полонених, які розповіли про цікаву "торгівлю" між окупантами. Якщо ти хочеш, щоб тобі видали на позицію, наприклад, пак води, це буде коштувати всього-на-всього 14 тисяч рублів. Якщо ти потрібен мотоцикл для логістики — 190 тисяч, радіостанція для зв'язку на позиціях — 12 тисяч. Як тільки ти отримуєш "губернаторські" виплати (гроші за підписання контракту у своєму регіоні), то ти маєш віддати 400 тисяч рублів у "фонд" батальйону - тобто комбату в кишеню.Також це стосується і їжі — за будь-яку банку консервів вони теж платять гроші. Тобто якщо якийсь "ванька" приходить до війська окупантів з метою заробити грошенят, і закрити кредит на бензопилку — він може опинитися в такому підрозділі, де за воду і консерви треба платити, а виплати зверху віддавати командиру 🤡Бригада "Рубіж" продовжує боротьбу за законні рубежі нашої країни, готуючись до будь-якого розвитку подій 🫡Підтримуйте нас та підписуйтеся на наші соцмережі, аби бути в курсі новин нашої Бригади 📲🛡ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ | ЧАТ-БОТ | НАШ МЕРЧ🔥 | Facebook | Instagram | YouTube