Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко
Añadido 06 ene. 2025

Володимир Назаренко

@NazarenkoVolodymyr
Número de suscriptores: 361
Fotos: 579
Videos: 250
Enlaces: 669
Descripción:
@VolodymyrNazarenko_bot
Fuente

Володимир Назаренко | ​«Йшли через чисте поле. В групі, в якій я відходив, було близько 250 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Володимир Назаренко Володимир Назаренко @NazarenkoVolodymyr
134 Vistas/Alcance 2025-02-20 09:42 Mensaje №1126
​«Йшли через чисте поле. В групі, в якій я відходив, було близько 250 людей. Уявіть собі, по полю, яке контролюють бойовики, йде така велика група. Дивом не було жертв. Потім ми розділялись на менші групи. Втратили багато техніки.Вихід тривав близько 10 годин. Дійшли до Луганського. Населення ставиться до нас нормально. По дорозі зустріли місцевого чоловіка з підконтрольного сепаратистам села, і він нам сказав, що в нього в хатині лежить поранений боєць, якому він допоміг і попросив його забрати. Навіть на підконтрольним бойовикам територіям є українці, які нам допомагають.Таке враження, що ніякого плану виходу з Дебальцевого не було. Все було на ініціативі командирів 128-ї бригади і 25-го батальйону. Вони прийняли на себе відповідальність. Їм ми завдячуємо тому, що вийшли і вижили.»20 лютого 2015 року BBC News Україна опублікували статтю про наш вихід з Дебальцевого 18 лютого. 20 лютого 2014 року, за рік до цього, був пік розстрілів на Майдані, 18 лютого мені довелось побувати в автозаку беркуту, чудом врятувався, добили б …11 років боротьби… Війна триває…