Fuente
Натуся 🌞🌩🔥🌬💧 | Підтримую @🔤🔤🔤🔤♥️🤣... І ОСЬ ДО ЧОГО ЦЕ - хочу взяти участь у челленджу...
122 Vistas/Alcance
2026-03-23 20:26
Mensaje №12356
Підтримую @🔤🔤🔤🔤♥️🤣... І ОСЬ ДО ЧОГО ЦЕ - хочу взяти участь у челленджу."Челлендж «3️⃣0️⃣ днів мінімалізму» (Да знаю мені і году мало буде но хоть трохи расхламлюсь )— це гра, суть якої полягає в щоденному позбавленні зайвих речей (викинути, продати, подарувати) у кількості, що дорівнює дню місяця. У 1-й день забирається 1 річ, у 2-й - 2, і так далі, до 30 речей у 30-й день, що в сумі дозволяє звільнити простір від 💕💕💕 предметів. Основні правила та поради:💕💕💕💕💕💕💕: Кількість речей відповідає номеру дня.💕💕💕💕💕💕Що прибирати: Зламану техніку, старі чеки, непотрібні документи, косметику/ліки, непотрібний одяг, сувеніри.💕💕 💕💕💕💕💕💕: Можна почати з кухонних шаф, аптечок, паперів або одягу.Мета: Очистити простір, зменшити психологічне навантаження та сформувати звичку не зберігати мотлох". ❣❣❣Тож я хочу виставляти сюди фото📸 того, від чого я хочу позбутися... ☺️☺️Можливо для когось із вас певна річ буде необхідною.🫶 жду від вас зворотнього звязку.🧸рада як що вам щось сподобається і ця річ найде собі нового власника.📘Починаю з 25 березня -25 квітня.